Natura Eko Dom

Wegański Płyn Do Mycia Łazienki 750 ml

EAN
5907747303461
NATURA EKO DOM to linia środków czystości, dedykowanych gospodarstwom domowym, dbającym o zdrowie i poszanowanie środowiska naturalnego. Starannie dobrane, wegańskie receptury produktów składają się w min. 96%* ze składników pochodzenia naturalnego. Nie zawierają zbędnych substancji chemicznych takich jak chlor, parabeny, czy silikony. Wszystkie elementy...
9,99 zł
750 ml 1 ml / 0,01 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

NATURA EKO DOM to linia środków czystości, dedykowanych gospodarstwom domowym, dbającym o zdrowie i poszanowanie środowiska naturalnego. Starannie dobrane, wegańskie receptury produktów składają się w min. 96%* ze składników pochodzenia naturalnego. Nie zawierają zbędnych substancji chemicznych takich jak chlor, parabeny, czy silikony. Wszystkie elementy opakowania można poddać recyklingowi. Dodatkową zaletą linii są piękne roślinne zapachy, które do każdego domu wniosą nutę świeżości. Sprzątanie domu z produktami Natura Eko Dom to czysta przyjemność.

 

NATURA EKO DOM Wegański Płyn do mycia łazienki to wyjątkowy preparat myjący do codziennego czyszczenia łazienek i urządzeń sanitarnych. Zalecany do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien kąpielowych emaliowanych i akrylowych, powierzchni ceramicznych i porcelanowych oraz armatury łazienkowej. Pozostawia powierzchnie czyste i odświeżone. Łatwy i ekonomiczny w użyciu dzięki funkcjonalnemu rozpylaczowi. Płyn nie tylko czyści, ale i pozostawia piękny i świeży zapach lawendy..

 

SPOSÓB UŻYCIA:

 

Płyn rozpylić bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką lub ręcznikiem kuchennym i spłukać. W przypadku silnych zabrudzeń pozostawić przez kilka minut na czyszczonej powierzchni, a następnie przetrzeć i spłukać. Nie stosować na powierzchniach nieodpornych na kwasy: kamień wapienny, marmur itp. Eko rada: Dbaj o środowisko naturalne i do sprzątania łazienki używaj wielorazowych, materiałowych ściereczek.

<5% niejonowych środków powierzchniowo - czynnych, konserwant (Sodium Benzoate), kompozycja zapachowa. Zawiera kwas cytrynowy i kwas mlekowy.

Natura Eko Dom

Wegański Płyn Do Mycia Łazienki 750 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe