W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

27

Henna i naturalne farby

Szukasz sposobu na naturalne farbowanie włosów? Zależy Ci na tym, aby delikatnie wzmocnić barwę kosmyków i nadać fryzurze wyrazistości? Rozwiązaniem dla Ciebie może być henna do włosów.
Roślinna henna do włosów powstaje z lawsonii bezbronnej. Pozyskuje się z niej proszek, który ma właściwości barwiące oraz koloryzujące. Był on wykorzystywany do farbowania włosów od wieków. Dziś również możesz po niego sięgnąć. W drogeriach Natura znajdziesz zarówno hennę roślinną, jak i inne produkty do koloryzacji, które zawierają w składzie ekstrakt z henny. Poznaj je bliżej i wybierz kosmetyk odpowiedni dla siebie!

Jak działa henna do włosów?
Naturalna henna (chna) do włosów to proszek, który łączy się w odpowiednich proporcjach z wodą i nakłada na włosy. Poza tym, że nadaje on im pożądany kolor (tony brązu i czerni), zawiera składniki, które pomagają wzmocnić strukturę kosmyków oraz nadać im elastyczności i blasku. Dlatego zwłaszcza w krajach orientalnych jest stosowana w celach upiększających.
Również nowoczesna kosmetyka docenia walory henny. Dlatego w naszej drogerii znajdziesz zarówno naturalną hennę organiczną, jak również produkty zawierające ekstrakt z henny ziołowej, która wspiera proces koloryzacji.
Co wybrać?
  • Jeżeli zależy Ci na delikatnym i naturalnym efekcie, a jednocześnie nie obawiasz się tradycyjnej aplikacji ani długiego czasu oczekiwania na koloryzację (nawet do 90 minut) – wybierz naturalną hennę do włosów.
  • Jeśli wolisz wygodne domowe farbowanie, ale chcesz sięgnąć po produkt oparty o naturalnych składnikach, wybierz produkty do koloryzacji zawierające ekstrakt z henny.
Wypróbuj tę alternatywę dla klasycznych produktów koloryzacyjnych i zadbaj o wyrazisty kolor włosów w naturalny sposób!
Sortuj:
Strona:
  1. 1
  2. 2

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności