Noble Health

HEALTH LINE

Kolagen 100 g

EAN
5902596094454
Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstek W TROSCE O TWOJE KOŚCI I CHRZĄSTKI Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C dla osób, które chcą zadbać o stan swoich kości i chrząstek stawowych.   • Glukozamina – występuje naturalnie w organizmie ludzkim i wchodzi w skład macierzy chrząstki stawowej. Jest niezbędna do budowy kości i...
Special Price 33,99 zł Regular Price 39,99 zł
6 zł taniej, oszczędzasz 15%
100 g 1 g / 0,34 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstek W TROSCE O TWOJE KOŚCI I CHRZĄSTKI Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C dla osób, które chcą zadbać o stan swoich kości i chrząstek stawowych.

 

• Glukozamina – występuje naturalnie w organizmie ludzkim i wchodzi w skład macierzy chrząstki stawowej. Jest niezbędna do budowy kości i chrząstek.

 

• Witamina C i kolagen rybi – pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu, który jest odpowiedzialny m.in. za funkcjonowanie kości i chrząstek.

BEZ KONSERWANTÓW BEZ BARWNIKÓW BEZ AROMATÓW ZADBAJ O SWÓJ UKŁAD RUCHU. WYBIERZ KOLAGEN W PROSZKU Z GLUKOZAMINĄ I WITAMINĄ C! Kolagen pozyskany ze skóry dorsza Gadus morhua dziko żyjącego w Oceanie Północnoatlantyckim, hydrolizowany, suszony rozpyłowo. Pochodzenie i przetwarzanie: Norwegia. Kolagen morski = kolagen rybi OPINIA EKSPERTA Hydrolizat kolagenu przyswaja się znacznie łatwiej - jest bowiem pocięty na wystarczająco małe kawałki, które organizm szybko wykorzystuje. Układ trawienny potrzebuje mniej czasu i energii na jego przetrawienie i wchłonięcie do krwiobiegu. Jednak najważniejsza informacja to ta o zawartości kolagenu - im wyższa, tym lepsza, przy czym najlepszy jest hydrolizat kolagenu rybiego. dr Marek Szołtysik, Wydział Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu BEZ SKŁADNIKÓW DODATKOWYCH - TYLKO 3 SKŁADNIKI

 

1. Dla kogo przeznaczony jest produkt Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C? Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C to suplement diety przeznaczony dla osób, które pragną zadbać o stan swoich kości i chrząstek stawowych. Produkt nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, dlatego możesz go stosować bez obaw.

 

2. Jak działają składniki produktu Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C? Składniki produktu pomagają zadbać o układ ruchu. Glukozamina występuje naturalnie w organizmie ludzkim i wchodzi w skład macierzy chrząstki stawowej. Jest ona niezbędna do budowy kości i chrząstek. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, który odpowiedzialny jest m.in. za funkcjonowanie kości i chrząstek. Ze względu na jej wysoką zawartość zaleca się ostrożność u osób ze skłonnością do tworzenia się kamieni nerkowych bądź osób cierpiących z powodu kamicy nerkowej.

 

3. Jak należy stosować produkt Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C? Produkt Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C należy stosować raz dziennie. Wystarczy, że rozpuścisz 2 płaskie łyżeczki proszku (7 g) w szklance letniej wody, soku lub napoju. Możesz również dodać proszek do ulubionego jogurtu bądź koktajlu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożywanie zalecanej dziennej porcji produktu zapewnia korzystny efekt dla zdrowia.

 

4. Jak należy przechowywać produkt Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C? Produkt Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Witamina C jest wrażliwa na światło i wysoką temperaturę, o czym należy pamiętać podczas jej przechowywania.

 

5. W jakiej postaci jest kolagen w produkcie Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C? W produkcie zawarty jest kolagen w postaci hydrolizatu.

 

6. Jak jest czas ważności produktu Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C? Po otwarciu produktu należy spożyć go w ciągu 30 dni.

 

7. Jaka jest pojemność jednego opakowania produktu Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C? Zawartość jednego opakowania produktu Kolagen w proszku + glukozamina i witamina C to 100 g (masa netto).

 

8. Jaka jest wielkość cząsteczki kolagenu w produkcie? Wielkość cząsteczki kolagenu w produkcie to 4000 daltonów.

W składzie produktu znajduje się kolagen ze skór ryb morskich, siarczan glukozaminy oraz kwas L-askorbinowy (witamina C).

Noble Health

Kolagen 100 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe