(0)
heart icon

OBLEPIKHA SIBERICA Żel Pod Prysznic Intensywnie Odżywiający 400 ml

4744183014701
Żel pod prysznic Intensywne odżywienie sprawi, że Twoja skóra będzie delikatna w dotyku i bardziej elastyczna. Witaminy E i A, Dziki rokitnik olejek Macadamia i olejek arganowy głęboko nawilżą i odżywią Twoją skórę. Miodunka i Malina arktyczna pomoże przywrócić skórze funkcje samoobrony i ochronią ją przed szkodliwymi wpływami środowiska. Rewelacyjny aroma...

13.99 zł

19.99 zł

6.00 zł taniej, oszczędzasz 30%

400 ml 1 ml / 0.03 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Żel pod prysznic Intensywne odżywienie sprawi, że Twoja skóra będzie delikatna w dotyku i bardziej elastyczna. Witaminy E i A, Dziki rokitnik olejek Macadamia i olejek arganowy głęboko nawilżą i odżywią Twoją skórę. Miodunka i Malina arktyczna pomoże przywrócić skórze funkcje samoobrony i ochronią ją przed szkodliwymi wpływami środowiska. Rewelacyjny aromat żelu z pewnością poprawią Twój nastrój a skóra stanie się odświeżona i odżywiona.
 • Żel pod prysznic Intensywne odżywienie sprawi, że Twoja skóra będzie delikatna w dotyku i bardziej elastyczna. Witaminy E i A, Dziki rokitnik olejek Macadamia i olejek arganowy głęboko nawilżą i odżywią Twoją skórę. Miodunka i Malina arktyczna pomoże przywrócić skórze funkcje samoobrony i ochronią ją przed szkodliwymi wpływami środowiska. Rewelacyjny aromat żelu z pewnością poprawią Twój nastrój a skóra stanie się odświeżona i odżywiona.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %