(0)
heart icon

OBLEPIKHA SIBERICA Peeling Do Ciała Wygładzający 520 g

4743318101330
Wegański, wygłądzający scrub do ciała Odnowa i Wygładzenie Oblepikha Siberica Professional na bazie hydrolatu z ałtajskiego rokitnika (Oblepikha). Formuła jest na bazie organicznego hydrolatu z rokitnika ałtajskiego, olejku z malin oraz organicznych ekstraktów z maliny moroszki i dziurawca. Doskonale peelinguje skórę sprawiając, że staje się miękka i aksamit...

21.99 zł

29.99 zł

8.00 zł taniej, oszczędzasz 27%

520 g 1 g / 0.04 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Wegański, wygłądzający scrub do ciała Odnowa i Wygładzenie Oblepikha Siberica Professional na bazie hydrolatu z ałtajskiego rokitnika (Oblepikha). Formuła jest na bazie organicznego hydrolatu z rokitnika ałtajskiego, olejku z malin oraz organicznych ekstraktów z maliny moroszki i dziurawca. Doskonale peelinguje skórę sprawiając, że staje się miękka i aksamitnie gładka w dotyku. Linia profesjonalnych kosmetyków Oblepikha Siberica Professional do pielęgnacji ciała i włosów, zawiera wysoko skoncentrowany organiczny hydrolat z rokitnika ałtajskiego (Oblepikha) zwanego złotem Syberii. Produkt posiada oznaczenie Vegan nadawane przez Towarzystwo Wegańskie. Oznacza to, że w produkcie nie ma składników pochodzenia zwierzęcego. Oprócz tego produkt ani jego składniki nie były testowane na zwierzętach.

 • Wegański, wygłądzający scrub do ciała Odnowa i Wygładzenie Oblepikha Siberica Professional na bazie hydrolatu z ałtajskiego rokitnika (Oblepikha). Formuła jest na bazie organicznego hydrolatu z rokitnika ałtajskiego, olejku z malin oraz organicznych ekstraktów z maliny moroszki i dziurawca. Doskonale peelinguje skórę sprawiając, że staje się miękka i aksamitnie gładka w dotyku. Linia profesjonalnych kosmetyków Oblepikha Siberica Professional do pielęgnacji ciała i włosów, zawiera wysoko skoncentrowany organiczny hydrolat z rokitnika ałtajskiego (Oblepikha) zwanego złotem Syberii. Produkt posiada oznaczenie Vegan nadawane przez Towarzystwo Wegańskie. Oznacza to, że w produkcie nie ma składników pochodzenia zwierzęcego. Oprócz tego produkt ani jego składniki nie były testowane na zwierzętach.

 • 4

  1 opinia

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  100 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %

  Gracja

  (0)

  Skóra po pilingu bardzo fajnie pachnie i jest gładka