AGRECOL

FERTI CAPS

Kapsułki Nawozowe Do Roślin Kwitnących w Domu, Na Balkonie i w Ogrodzie 18 szt.

EAN
5902341001379
Kapsułki nawozowe do roślin kwitnących w domu, na balkonie i w ogrodzie to rewolucja w nawożeniu! Nawożenie nigdy nie było tak proste. Bez odmierzania i kontaktu z produktem sporządzisz roztwór nawozowy. A co najważniejsze nie ma ryzyka ubrudzenia się, ponieważ nie musisz odmierzać produktu. Kapsułki nawozowe szybko, łatwo i wygodnie pomogą zatroszczyć się...
6,55 zł
1 szt. 1 szt. / 6,55 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Kapsułki nawozowe do roślin kwitnących w domu, na balkonie i w ogrodzie to rewolucja w nawożeniu! Nawożenie nigdy nie było tak proste. Bez odmierzania i kontaktu z produktem sporządzisz roztwór nawozowy. A co najważniejsze nie ma ryzyka ubrudzenia się, ponieważ nie musisz odmierzać produktu.

Kapsułki nawozowe szybko, łatwo i wygodnie pomogą zatroszczyć się o rośliny. Precyzyjnie dobrane składniki pokarmowe odpowiadają potrzebom Twoich roślin kwitnących: w domu, na balkonie oraz w ogrodzie. Wystarczy wrzucić kapsułkę do wody, wymieszać i gotowe – bez konieczności dawkowania. Opakowanie po kapsułkach nie zawiera resztek nawozu, dzięki czemu chronimy nasze środowisko.

Sposób stosowania

Nawóz stosuj co 10-14 dni, od marca do października. W trakcie podlewania roślin kwitnących staraj się nie polewać roślin po kwiatach. Po nawożeniu należy pamiętać o regularnym podlewaniu roślin.

  1. Wrzuć kapsułę do pojemnika z 2-5 l wody.
  2. Odczekaj aż folia się rozpuści* po czym dokładnie wymieszaj.
  3. Uzyskanym roztworem podlej rośliny.

* czas rozpuszczania folii jest uzależniony od twardości i temperatury wody.

UWAGA nie dotykać kapsuł mokrymi rękoma.

AGRECOL

Kapsułki Nawozowe Do Roślin Kwitnących w Domu, Na Balkonie i w Ogrodzie 18 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe