Radziemska

OXY-BIEL

Wybielacz Tlenowy Tkanin Białych i Kolorowych 800 g

EAN
5904284002123
Jest to ultrakompakt (najwyższy stopień stężenia produktu spotykany w handlu) wspomagający pranie. Przeznaczony do wybielania przez namaczanie lub jako dodatek wzmacniający działanie proszków do prania. Może być użyty do tkanin białych i wielobarwnych, trwale barwionych z różnego rodzaju włókien prócz wełny i jedwabiu naturalnego. Wyjątkowa kombinacja...
35,99 zł
800 g 1 g / 0,04 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Jest to ultrakompakt (najwyższy stopień stężenia produktu spotykany w handlu) wspomagający pranie. Przeznaczony do wybielania przez namaczanie lub jako dodatek wzmacniający działanie proszków do prania. Może być użyty do tkanin białych i wielobarwnych, trwale barwionych z różnego rodzaju włókien prócz wełny i jedwabiu naturalnego. Wyjątkowa kombinacja substancji czynnych z aktywnym tlenem pozwala usunąć plamy z kawy, herbaty, soków, czerwonego wina, itp. Nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia ustępują już po kilku praniach lub zamaczaniach. Dodanie preparatu OXY-BIEL do prania zasadniczego sprawia, że czystość wnika głęboko we włókna tkaniny dzięki jego działaniu antybakteryjnemu, co w dużym stopniu dezynfekuje i usuwa przykry zapach.

 

Tkaniny białe uzyskują świeżość i czystość bez śladu szarego czy żółtego przebarwienia. Tkaniny wielobarwne zachowują swoje kolory. Najlepsze wyniki można osiągnąć piorąc w wodzie gorącej (60 - 95ºC). Prane w niższych temperaturach tkaniny delikatne należy moczyć w roztworze wybielacza OXY-BIEL, ewentualnie z dodatkiem proszku piorącego UNI-BIEL, przez kilka godzin. Dłuższe moczenie bielizny w letniej wodzie z dodatkiem naszych preparatów przed praniem jest bardziej skuteczne niż zwiększona ilość środka piorącego użyta w praniu zasadniczym.

 

Produkt jest:

Ekologiczny – ulega biodegradacji, produkowany z najlepszych surowców renomowanych firm światowych i polskich.

Ekonomiczny – pomaga oszczędzać energię elektryczną działając już w niskich temperaturach.

Bezpieczny: dla ludzi - przebadany dermatologicznie, dla tkanin - nie zawiera chloru, dla pralki - zawiera krzemiany chroniące pralkę przed korozją, oraz ograniczające w sposób znaczący osadzanie się kamienia na grzałkach.

 

Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka 50 ml z długą, wygodną rączką do właściwego dozowania proszku.

 

0,8 kg / 23 prania

> 30% związki wybielające na bazie tlenu; < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, KMC, EDTA, zeolit; rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa

Radziemska

Wybielacz Tlenowy Tkanin Białych i Kolorowych 800 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe