Radziemska

OXY CLEAN

Preparat Wybielająco-sanityzujący 800 g

EAN
5904284002383
OXY CLEAN jest to skoncentrowany preparat wybielająco-sanityzujący w postaci proszku do sporządzenia roztworu. Niszczy bakterie i wirusy występujące w gospodarstwie domowym. Produkt całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego. W połączeniu z wodą następuje rozpad na składniki występujące w przyrodzie: tlen, sodę i wodę. Produkt posiada Atest...
Special Price 38,02 zł Regular Price 39,99 zł
1.97 zł taniej, oszczędzasz 5%
800 g 1 g / 0,05 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

OXY CLEAN jest to skoncentrowany preparat wybielająco-sanityzujący w postaci proszku do sporządzenia roztworu. Niszczy bakterie i wirusy występujące w gospodarstwie domowym. Produkt całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego. W połączeniu z wodą następuje rozpad na składniki występujące w przyrodzie: tlen, sodę i wodę. Produkt posiada Atest Higieniczny PZH Zakładu Higieny Komunalnej jako preparat dopuszczony do stosowania przy remoncie i konserwacji budynków, wewnątrz i na zewnątrz do mycia i sanityzacji powierzchni drewnianych, kamiennych, betonowych, z cegły, lastryka i tworzyw sztucznych.

 

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE: w kuchni, w łazience, w ogrodzie, na campingu, do prania, do czyszczenia obić tapicerskich, dywanów i wykładzin podłogowych, przy remoncie i konserwacji budynków. Ze względu na swoje oczyszczające działanie oraz nie szkodliwe składniki znajduje szerokie zastosowanie w każdym indywidualnym gospodarstwie domowym jak również w zakładach małej gastronomii, pensjonatach i innych placówkach, gdzie wymagany jest wyższy od przeciętnego stopień higieny ogólnej. Szczególnie polecany jest do usuwania wszelkich przebarwień naczyń stołowych, kuchennych, tekstyliów domowych; tłustych osadów z okapów, mebli i ścian kuchennych; nalotów pleśni i glonów z budowli ogrodowych oraz dezynfekcji urządzeń sanitarnych.

 

PRZED UŻYCIEM WARTO WIEDZIEĆ:

OXY CLEAN czyści wszystko co może mieć kontakt z wodą, prócz wyrobów z żelaza i srebra. Jego aktywność rozpoczyna się po 5 minutach od chwili rozpuszczenia w wodzie i trwa ok. 6 godzin. Po tym czasie roztwór jest nieaktywny - bezpieczny dla środowiska i można go bez obaw wylać do zlewu. Należy pamiętać, aby nie dopuszczać do wyschnięcia zwilżonej roztworem powierzchni. Po określonym czasie - zwykle wystarczy ok. ½ godziny moczenia, należy powierzchnię (np dywanu, fotela czy ściany) spłukać czystą wodą. Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka 50 ml z długą, wygodną rączką do właściwego dozowania proszku.

 

0,8 kg

> 30% związki wybielające na bazie tlenu; < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne

Radziemska

Preparat Wybielająco-sanityzujący 800 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe