(0)
heart icon

PACO RABANNE PURE XS Woda Toaletowa 50 ml

3349668545759
Woda toaletowa Pure XS, stworzona została w 2017 roku. Ten dedykowany mężczyznom zapach, w całości pochłania kobiecą duszę. Gra ciekawych akordów rozpoczyna się od imbiru i świeżych zielono-przyprawowych nut. W sercu zapachu wyczuwa się intensywność skóry oraz słodycz likieru, przyprawionego wanilią i cynamonem. Bazę stanowią męskie, drzewne nuty, takie jak ...

158.99 zł

249.99 zł

91.00 zł taniej, oszczędzasz 36%

50 ml 1 ml / 3.18 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Woda toaletowa Pure XS, stworzona została w 2017 roku. Ten dedykowany mężczyznom zapach, w całości pochłania kobiecą duszę. Gra ciekawych akordów rozpoczyna się od imbiru i świeżych zielono-przyprawowych nut. W sercu zapachu wyczuwa się intensywność skóry oraz słodycz likieru, przyprawionego wanilią i cynamonem. Bazę stanowią męskie, drzewne nuty, takie jak cedr i mirra, lekko dosłodzone cukrem.

 

Nuty zapachowe:

 

Nuta głowy: imbir, tymianek, nuty zielone.

Nuta serca: wanilia, cynamon, skóra, likier.

Nuta bazy: cedr, mirra, cukier.

 • Woda toaletowa Pure XS, stworzona została w 2017 roku. Ten dedykowany mężczyznom zapach, w całości pochłania kobiecą duszę. Gra ciekawych akordów rozpoczyna się od imbiru i świeżych zielono-przyprawowych nut. W sercu zapachu wyczuwa się intensywność skóry oraz słodycz likieru, przyprawionego wanilią i cynamonem. Bazę stanowią męskie, drzewne nuty, takie jak cedr i mirra, lekko dosłodzone cukrem.

   

  Nuty zapachowe:

   

  Nuta głowy: imbir, tymianek, nuty zielone.

  Nuta serca: wanilia, cynamon, skóra, likier.

  Nuta bazy: cedr, mirra, cukier.

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %