Perwoll

RENEW & BLOSSOM

Płynny Środek Do Prania 2700 ml

EAN
9000101381719
Specjalny detergent do prania wszystkich rodzajów tkanin, nadaje ubraniom elegancki zapach. Stosuj się do zaleceń producenta tekstyliów. Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna. Perwoll Renew & Blossom, pierwszy płyn do prania 3 w 1 o eleganckim zapachu, do wszystkich rodzajów i...
24,99 zł
2700 ml 1 ml / 0,01 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Specjalny detergent do prania wszystkich rodzajów tkanin, nadaje ubraniom elegancki zapach. Stosuj się do zaleceń producenta tekstyliów. Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna. Perwoll Renew & Blossom, pierwszy płyn do prania 3 w 1 o eleganckim zapachu, do wszystkich rodzajów i kolorów tkanin.

 

- Perwoll Renew & Blossom to idealny płyn do prania o eleganckim, kwiatowym zapachu, który jednocześnie dba o jakość Twoich ubrań.

 

- Dzięki formule Color & Fibre Care ubrania zachowują swój kształt i kolor.

 

- Opakowanie przyjazne środowisku

 

- butelka pochodzi w 50% z plastiku z recyklingu. Jest też w 100% przeznaczona do recyklingu. Odkryj nowy Perwoll Renew & Blossom. Płyn do prania tkanin, który nadaje Twoim ubraniom przyjemny, elegancki, kwiatowy zapach. Przeznaczony do wszystkich rodzajów tkanin i kolorów. Twoje ubrania zachowają swój kształt oraz będą pięknie pachnieć już po pierwszym praniu.

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło,enzymy,kompozycja zapachowa (Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool),środki konserwujące: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Perwoll

Płynny Środek Do Prania 2700 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe