(0)
heart icon

PIERRE RENE Pyłek Do Paznokci North Lights Effect 1 szt.

5902659553492
Lśniący, opalizujący pyłek do zdobienia paznokci, pozwala uzyskać idealny, mataliczny efekt. Prosty zabieg, który nada Twoim paznokciom piękny i niecodzienny wygląd. Metaliczny błysk sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Wyjątkowy i pełen blasku manicure jakiego jeszcze nigdy nie miałaś! Sposób aplikacji: Zakończ manicure hybrydowy warstwą t...

27.99 zł

35.99 zł

8.00 zł taniej, oszczędzasz 22%

1 szt. 1 szt. / 27.99 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Lśniący, opalizujący pyłek do zdobienia paznokci, pozwala uzyskać idealny, mataliczny efekt. Prosty zabieg, który nada Twoim paznokciom piękny i niecodzienny wygląd. Metaliczny błysk sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Wyjątkowy i pełen blasku manicure jakiego jeszcze nigdy nie miałaś! Sposób aplikacji: Zakończ manicure hybrydowy warstwą topu nie wytwarzającego dyspersji np. Dry Top Coat. Utwardź w lampie LED/UV. Palcem lub za pomocą pacynki do cieni dokładnie nałóż pyłek. Za pomocą pędzla usuń jego nadmiar. Manicure zabezpiecz warstwą Dry Top Coat i utwardź w lampie. Przy wykonywaniu stylizacji pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie stosować bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia, nie wdychać, nie rozpylać.
 • Lśniący, opalizujący pyłek do zdobienia paznokci, pozwala uzyskać idealny, mataliczny efekt. Prosty zabieg, który nada Twoim paznokciom piękny i niecodzienny wygląd. Metaliczny błysk sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Wyjątkowy i pełen blasku manicure jakiego jeszcze nigdy nie miałaś! Sposób aplikacji: Zakończ manicure hybrydowy warstwą topu nie wytwarzającego dyspersji np. Dry Top Coat. Utwardź w lampie LED/UV. Palcem lub za pomocą pacynki do cieni dokładnie nałóż pyłek. Za pomocą pędzla usuń jego nadmiar. Manicure zabezpiecz warstwą Dry Top Coat i utwardź w lampie. Przy wykonywaniu stylizacji pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie stosować bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia, nie wdychać, nie rozpylać.
 • Skład: Aluminum Calcium Sodium Silicate, Silver
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %