(0)
heart icon

POLIBOY Środek Do Czyszczenia Uniwersalny o Zapachu Pomarańczy 375 ml

40161280
Płyn o zapachu pomarańczy do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich tworzyw sztucznych w domu, kuchni i ogrodzie, a także okien, okiennic i blatów. Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Dzięki naturalnemu olejkowi pomarańczowemu dokładnie i szybko czyści usuwając brud, tłuszcz i kurz. Nie pozostawia smug. Dzięki naturalnym składnikom jest przyjazny dla środow...

16.99 zł

375 ml 1 ml / 0.05 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Płyn o zapachu pomarańczy do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich tworzyw sztucznych w domu, kuchni i ogrodzie, a także okien, okiennic i blatów. Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Dzięki naturalnemu olejkowi pomarańczowemu dokładnie i szybko czyści usuwając brud, tłuszcz i kurz. Nie pozostawia smug. Dzięki naturalnym składnikom jest przyjazny dla środowiska, a także dla skóry.
 • Płyn o zapachu pomarańczy do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich tworzyw sztucznych w domu, kuchni i ogrodzie, a także okien, okiennic i blatów. Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Dzięki naturalnemu olejkowi pomarańczowemu dokładnie i szybko czyści usuwając brud, tłuszcz i kurz. Nie pozostawia smug. Dzięki naturalnym składnikom jest przyjazny dla środowiska, a także dla skóry.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %