(0)
heart icon

POLIBOY Środek Do Pielęgnacji i Czyszczenia Powierzchni Metalowych 200 ml

40161853
Poliboy politura do metalu jest idealnym środkiem do higienicznego czyszczenia i pielęgnacji wszelkich powierzchni metalowych ze stali szlachetnej (np. zlewozmywaki, garnki), chromu (np. armatury, żelazka), metali kolorowych i dekoracyjnych (np. części mosiężne, miedziane i cynowe) jak też złota i srebra. Poza tym politura nadaje się do zastosowania do wszys...

10.99 zł

200 ml 1 ml / 0.05 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Poliboy politura do metalu jest idealnym środkiem do higienicznego czyszczenia i pielęgnacji wszelkich powierzchni metalowych ze stali szlachetnej (np. zlewozmywaki, garnki), chromu (np. armatury, żelazka), metali kolorowych i dekoracyjnych (np. części mosiężne, miedziane i cynowe) jak też złota i srebra. Poza tym politura nadaje się do zastosowania do wszystkich metali w samochodzie, motocyklu, rowerze i grillu.
 • Poliboy politura do metalu jest idealnym środkiem do higienicznego czyszczenia i pielęgnacji wszelkich powierzchni metalowych ze stali szlachetnej (np. zlewozmywaki, garnki), chromu (np. armatury, żelazka), metali kolorowych i dekoracyjnych (np. części mosiężne, miedziane i cynowe) jak też złota i srebra. Poza tym politura nadaje się do zastosowania do wszystkich metali w samochodzie, motocyklu, rowerze i grillu.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %