W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

Dołącz do Klubu Natura

Program lojalnościowy Klub Natura stworzyliśmy z myślą o naszych Klientach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkową kartę, która jest przepustką do korzyści przeznaczonych wyłącznie dla Klubowiczów. 

Sprawdź jak posiadacze karty Klubu Natura mogą korzystać z rabatów na stronie internetowej drogerienatura.pl. Odwiedzając drogerie stacjonarną, podczas zapłaty należy okazać sprzedawcy kartę plastikową lub kartę wirtualną w aplikacji.

 

Korzyści dla Klientów

 

Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody! Za każde 5 zł wydane z kartą, uczestnik Klubu otrzymuje 10 pkt natura, a za zakup wskazanych produktów dostaje punkty dodatkowe. Dzięki aplikacji mobilnej można na bieżąco śledzić saldo punktów, a zgromadzone punkty wymieniać na produkt z katalogu nagród lub wsparcie fundacji DOZ i Zielona Akcja.

To dopiero początek. Wkrótce więcej nagród!

Korzystaj z ofert specjalnych i oszczędzaj. Tylko dla naszych Klubowiczów przygotowaliśmy oferty specjalne, dzięki którym mogą jeszcze bardziej oszczędzać. W każdej gazetce i drogerii znajdziesz atrakcyjne ceny na produkty oznaczone kartą Klubu. 

Kupuj taniej kosmetyki ulubionych marek. Każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki, dlatego w wybrane dni udzielamy nawet do 50% rabatu na wszystkie produkty danej marki. 

Bądź na bieżąco. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi! Jako pierwsi otrzymują informacje o aktualnej ofercie drogerii, nowościach rynkowych i wprowadzanych artykułach.

Wygrywaj nagrody. Uczestnictwo w Klubie Natura to także rozrywka i dobra zabawa. Przygotowaliśmy specjalne loterie i konkursy dla posiadaczy karty Klubu
Natura.

Sięgaj po więcej. To dopiero początek, bo w trosce o swoich Klientów oferta korzyści stale będzie powiększana, a szczegółowe informacje będą zamieszczane na naszej stronie.

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności