W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

Dołącz do Klubu Natura

Program lojalnościowy Klub Natura stworzyliśmy z myślą o naszych Klientach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkową kartę, która jest przepustką do korzyści przeznaczonych wyłącznie dla Klubowiczów. 

Aby skorzystać ze wszystkich przywilejów, podczas zapłaty należy okazać sprzedawcy kartę plastikową lub kartę wirtualną w aplikacji.

 

Korzyści dla Klientów

 

Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody! Za każde 5 zł wydane z kartą, uczestnik Klubu otrzymuje 10 pkt natura, a za zakup wskazanych produktów dostaje punkty dodatkowe. Dzięki aplikacji mobilnej można na bieżąco śledzić saldo punktów, a zgromadzone punkty wymieniać na produkt z katalogu nagród lub wsparcie fundacji DOZ i Zielona Akcja.

To dopiero początek. Wkrótce więcej nagród!

Korzystaj z ofert specjalnych i oszczędzaj. Tylko dla naszych Klubowiczów przygotowaliśmy oferty specjalne, dzięki którym mogą jeszcze bardziej oszczędzać. W każdej gazetce i drogerii znajdziesz atrakcyjne ceny na produkty oznaczone kartą Klubu. 

Kupuj taniej kosmetyki ulubionych marek. Każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki, dlatego w wybrane dni udzielamy nawet do 50% rabatu na wszystkie produkty danej marki. 

Bądź na bieżąco. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi! Jako pierwsi otrzymują informacje o aktualnej ofercie drogerii, nowościach rynkowych i wprowadzanych artykułach.

Wygrywaj nagrody. Uczestnictwo w Klubie Natura to także rozrywka i dobra zabawa. Przygotowaliśmy specjalne loterie i konkursy dla posiadaczy karty Klubu
Natura.

Sięgaj po więcej. To dopiero początek, bo w trosce o swoich Klientów oferta korzyści stale będzie powiększana, a szczegółowe informacje będą zamieszczane na naszej stronie.

* wymagane pola

Zamknij

Brak produktów w koszyku.