W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

Prezenty dla dziadków powyżej 200 zł
Prezenty
dla dziadków
powyżej 200 zł
Nie masz pomysłu na prezent dla babci lub dziadka? Zaskocz ich i podaruj im coś, czego sami by nie kupili! W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry 60+ i 70+, wpisujące się w najnowsze trendy, takie jak jad żmii czy śluz ślimaka. A może wybierzesz naturalne olejki eteryczne, które nie tylko pięknie pachną, ale i korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie? Sprawdź!
15

Powyżej 200 zł

Sortuj:

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności