(0)
heart icon

PURELLA SUPERFOODS Czarnuszka 40 g

5903246561500
Purella Superfoods to produkty pełne cennych składników wspierających zdrowie. Czarnuszka to czarne ziarenka o ostrym, intensywnym smaku, które wykorzystuje się jako aromatyczną przyprawę. Te niepozorne nasiona kryją w sobie cudowną moc. Obniżają ciśnienie krwi, regulują pracę serca i działają przeciwmiażdżycowo. Czarnuszka poprawia wygląd skóry i wspomaga l...

2.39 zł

2.99 zł

0.60 zł taniej, oszczędzasz 20%

40 g 1 g / 0.06 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Purella Superfoods to produkty pełne cennych składników wspierających zdrowie. Czarnuszka to czarne ziarenka o ostrym, intensywnym smaku, które wykorzystuje się jako aromatyczną przyprawę. Te niepozorne nasiona kryją w sobie cudowną moc. Obniżają ciśnienie krwi, regulują pracę serca i działają przeciwmiażdżycowo. Czarnuszka poprawia wygląd skóry i wspomaga leczenie trądziku, grzybicy i ASZ. Chroni przed nowotworami, skutecznie zwalcza bakterie. Łagodzi stany lękowe i przeciwdziała depresji. Wskazana dla osób z wahaniami poziomu cukru i nadciśnieniem.
 • Purella Superfoods to produkty pełne cennych składników wspierających zdrowie. Czarnuszka to czarne ziarenka o ostrym, intensywnym smaku, które wykorzystuje się jako aromatyczną przyprawę. Te niepozorne nasiona kryją w sobie cudowną moc. Obniżają ciśnienie krwi, regulują pracę serca i działają przeciwmiażdżycowo. Czarnuszka poprawia wygląd skóry i wspomaga leczenie trądziku, grzybicy i ASZ. Chroni przed nowotworami, skutecznie zwalcza bakterie. Łagodzi stany lękowe i przeciwdziała depresji. Wskazana dla osób z wahaniami poziomu cukru i nadciśnieniem.
 • 100% czarnuszka ziarno
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %