(0)
heart icon

RAID Płyn Owadobójczy Przeciw Komarom Zapas Bezzapachowy 90 g

5000204161908
Raid płyn owadobójczy przeciw komarom - zapas dostarczy Ci ochrony przed uciążliwymi komarami dzięki czemu twój sen nie będzie zakłócony. Działa łącznie przez 90 nocy (stosowany 8h na dobę). Ilość płynu w zapasie jest widoczna w trakcie użytkowania: kiedy buteleczka jest pusta wystarczy wymienić zapas na nowy. Skuteczną ochronę przed komarami uzyskuje się po...

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Raid płyn owadobójczy przeciw komarom - zapas dostarczy Ci ochrony przed uciążliwymi komarami dzięki czemu twój sen nie będzie zakłócony. Działa łącznie przez 90 nocy (stosowany 8h na dobę). Ilość płynu w zapasie jest widoczna w trakcie użytkowania: kiedy buteleczka jest pusta wystarczy wymienić zapas na nowy. Skuteczną ochronę przed komarami uzyskuje się po 30 minutach od włączenia.

 

(pobór energii poniżej 4W/h)

 

- Skuteczny nawet przy lekko otwartych oknach i włączonym świetle.
- Chroni pomieszczenie do 30 m3.

 • Raid płyn owadobójczy przeciw komarom - zapas dostarczy Ci ochrony przed uciążliwymi komarami dzięki czemu twój sen nie będzie zakłócony. Działa łącznie przez 90 nocy (stosowany 8h na dobę). Ilość płynu w zapasie jest widoczna w trakcie użytkowania: kiedy buteleczka jest pusta wystarczy wymienić zapas na nowy. Skuteczną ochronę przed komarami uzyskuje się po 30 minutach od włączenia.

   

  (pobór energii poniżej 4W/h)

   

  - Skuteczny nawet przy lekko otwartych oknach i włączonym świetle.
  - Chroni pomieszczenie do 30 m3.

 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %