(0)
heart icon

BABUSZKA AGAFIA Mydło Do Ciała i Włosów Miodowe 300 ml

4630007831787
Opracowano je na podstawie cennych, naturalnych składników górskiego miodu z Ałtaju. Jest to wyjątkowo bogate źródło mikroelementów odżywiających i nawilżających ciało i włosy. Działa odmładzająco. To dzięki niemu mydło tak pięknie pachnie. Oprócz ałtajskiego miodu mydło zawiera hyzop, różeniec górski czy kwiat wrzosu. Mydło świetnie się pieni dzięki zawarto...

16.99 zł

20.99 zł

4.00 zł taniej, oszczędzasz 19%

300 ml 1 ml / 0.06 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Opracowano je na podstawie cennych, naturalnych składników górskiego miodu z Ałtaju. Jest to wyjątkowo bogate źródło mikroelementów odżywiających i nawilżających ciało i włosy. Działa odmładzająco. To dzięki niemu mydło tak pięknie pachnie. Oprócz ałtajskiego miodu mydło zawiera hyzop, różeniec górski czy kwiat wrzosu. Mydło świetnie się pieni dzięki zawartości naturalnych saponin. Doskonale wpływa na kondycję włosów i skóry. Ponadot mydło Babci Agafii ma gęstą konsystencję, delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę głowy, nawilża i dociąża, nie puszy włosów, bardzo dobrze się pieni.
 • Opracowano je na podstawie cennych, naturalnych składników górskiego miodu z Ałtaju. Jest to wyjątkowo bogate źródło mikroelementów odżywiających i nawilżających ciało i włosy. Działa odmładzająco. To dzięki niemu mydło tak pięknie pachnie. Oprócz ałtajskiego miodu mydło zawiera hyzop, różeniec górski czy kwiat wrzosu. Mydło świetnie się pieni dzięki zawartości naturalnych saponin. Doskonale wpływa na kondycję włosów i skóry. Ponadot mydło Babci Agafii ma gęstą konsystencję, delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę głowy, nawilża i dociąża, nie puszy włosów, bardzo dobrze się pieni.
 • Aqua, Sorbitol, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Stearic Acid, Mel (ałtajski górski miód), Hyssopus Officinalis Extract (hyzop), Calluna Vulgaris Extract (wrzos), Rhodiola Rosea Extract (różeniec górski), Organic Rosa Canina Oil (organiczny olej dzikiej róży), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.
 • 5

  1 opinia

  (0)
  (0)
  5
  100 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %

  Julia

  (0)

  Najlepszy szampon w postaci mydła dla moich włosów. Lepszego produktu nie znalazłam, polecam wypróbować. Opakowanie starcza na długo, gdyż produktu niewiele nabieramy podczas mycia, dodatkowo mydło bardzo mocno się pieni. Do zapachu idzie przywyknąć. ;)