W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

 

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że profil na portalu społecznościowym Facebook o nazwie „Drogerie Natura - Kupony i Rabaty” nie jest oficjalnym profilem spółki. Został on założony bez zgody i wiedzy firmy Natura Sp. z o.o., a wszystkie zamieszczane tam informacje są nieprawdziwe. Spółka nie prowadzi również działań reklamowych, w których zasadą jest przesłanie sms o numerze  92590.

Sieć drogerii informuje, że promocje i konkursy organizowane przez firmę Natura Sp. z o.o. są ogłaszane wyłącznie w gazetkach promocyjnych, w oficjalnym profilu Facebook https://www.facebook.com/drogerienaturapl oraz na portalu www.drogerienatura.pl.

  1. Regulamin Karty Podarunkowej Drogerii Natura
  2. Warunki Realizacji Zleceń Drogerie Natura
  3. Regulamin konkursu 'Wrzesień miesiącem dla ziemi"
  4. Regulamin konkursu "Orientana"
  5. Rgulamin konkursu "Rozkwitaj każdego dnia dzięki zapachom Glade"
  6. Regulamin konkursu "Konkurs AA"
  7. Regulamin konkursu "Gillette w Drogeriach Natura”
  8. Regulamin konkursu "BIC"
  9. Regulamin konkursu "Konkurs Solverx"
  10. Regulamin konkursu "Konkurs Herbapol"

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności