Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

SATIN SATIN Spray Do Prasowania 400 ml

5907542740188
SATIN SPRAY UŁATWIAJĄCY PRASOWANIE Z KR OCHMALEM to produkt, który ułatwi prasowanie oraz znacząco je pr zyśpieszy. Specjalnie opr acowana f ormuła spr awia, ż e tk aniny w yglądają nieskazitelnie pr zez cały dzień. P rodukt nie t ylko uszt ywnia tkaninę, ale również nadaje jej przyjemny i świeży zapach. SATIN SPR AY idealnie spr awdzi się w pr asowaniu kosz...

SATIN heart icon
SATIN Spray Do Prasowania 400 ml

5907542740188
Rated 0 stars out of 5
(0)

6.99 zł

400 ml 1 ml / 0.02 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
SATIN SPRAY UŁATWIAJĄCY PRASOWANIE Z KR OCHMALEM to produkt, który ułatwi prasowanie oraz znacząco je pr zyśpieszy. Specjalnie opr acowana f ormuła spr awia, ż e tk aniny w yglądają nieskazitelnie pr zez cały dzień. P rodukt nie t ylko uszt ywnia tkaninę, ale również nadaje jej przyjemny i świeży zapach. SATIN SPR AY idealnie spr awdzi się w pr asowaniu koszul , mankietów, kołnier zy, or az w szystkich tk anin w ymagających prasowania, bądź uszt ywnienia. P rodukt nie po zostawia śladów nawet na ciemnych tkaninach. Dzięki produktowi SATIN prasowanie stanie się o wiele łatwiejsze i bardziej efektywne.
 • SATIN SPRAY UŁATWIAJĄCY PRASOWANIE Z KR OCHMALEM to produkt, który ułatwi prasowanie oraz znacząco je pr zyśpieszy. Specjalnie opr acowana f ormuła spr awia, ż e tk aniny w yglądają nieskazitelnie pr zez cały dzień. P rodukt nie t ylko uszt ywnia tkaninę, ale również nadaje jej przyjemny i świeży zapach. SATIN SPR AY idealnie spr awdzi się w pr asowaniu koszul , mankietów, kołnier zy, or az w szystkich tk anin w ymagających prasowania, bądź uszt ywnienia. P rodukt nie po zostawia śladów nawet na ciemnych tkaninach. Dzięki produktowi SATIN prasowanie stanie się o wiele łatwiejsze i bardziej efektywne.
 • Składniki: Kompozycja zapachowa, konserwant (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone).
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %