(0)
heart icon

SEYO KIDS AQUA Chusteczki Nawilżane 60 szt.

5907747306400
Chusteczki nawilżane AQUA Seyo Kids stworzone zostały do skutecznego a zarazem ultradelikatnego oczyszczania wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Płyn, którym nasączone są chusteczki składa się aż w 98% z czystej wody, a sam materiał chusteczki jest w 100% naturalny i biodegradowalny. Dodatek ekstraktu z aloesu sprawia, że skóra jest nawilżona. Prosty skład...

7.39 zł

7.99 zł

0.60 zł taniej, oszczędzasz 8%

60 szt. 1 szt. / 0.12 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Chusteczki nawilżane AQUA Seyo Kids stworzone zostały do skutecznego a zarazem ultradelikatnego oczyszczania wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Płyn, którym nasączone są chusteczki składa się aż w 98% z czystej wody, a sam materiał chusteczki jest w 100% naturalny i biodegradowalny. Dodatek ekstraktu z aloesu sprawia, że skóra jest nawilżona. Prosty skład bez substancji zapachowych i alkoholu oraz miękka i delikatna chusteczka sprawiają, że są one niezbędne przy codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Przebadane dermatologicznie.
 • Chusteczki nawilżane AQUA Seyo Kids stworzone zostały do skutecznego a zarazem ultradelikatnego oczyszczania wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Płyn, którym nasączone są chusteczki składa się aż w 98% z czystej wody, a sam materiał chusteczki jest w 100% naturalny i biodegradowalny. Dodatek ekstraktu z aloesu sprawia, że skóra jest nawilżona. Prosty skład bez substancji zapachowych i alkoholu oraz miękka i delikatna chusteczka sprawiają, że są one niezbędne przy codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Przebadane dermatologicznie.
 • Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %