(0)
heart icon

SEYO ALOES Mydło Antybakteryjne 500 ml

5907747306219
SEYO Mydło do rąk o właściwościach antybakteryjnych to nowoczesna formuła oparta na łagodnych środkach myjących, która zapewnia pielęgnację dłoni podczas codziennej higieny. - Receptura mydła została wzbogacona unikalny biobójczy składnik antybakteryjny o glicerynę roślinną oraz odświeżający ekstrakt z limonki. - Skutecznie zmniejsza liczbę mikroorganizmó...

6.59 zł

7.99 zł

1.40 zł taniej, oszczędzasz 18%

500 ml 1 ml / 0.01 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
SEYO Mydło do rąk o właściwościach antybakteryjnych to nowoczesna formuła oparta na łagodnych środkach myjących, która zapewnia pielęgnację dłoni podczas codziennej higieny. - Receptura mydła została wzbogacona unikalny biobójczy składnik antybakteryjny o glicerynę roślinną oraz odświeżający ekstrakt z limonki. - Skutecznie zmniejsza liczbę mikroorganizmów. Opakowanie doypack to mniej plastiku trafiającego do środowiska.
 • SEYO Mydło do rąk o właściwościach antybakteryjnych to nowoczesna formuła oparta na łagodnych środkach myjących, która zapewnia pielęgnację dłoni podczas codziennej higieny. - Receptura mydła została wzbogacona unikalny biobójczy składnik antybakteryjny o glicerynę roślinną oraz odświeżający ekstrakt z limonki. - Skutecznie zmniejsza liczbę mikroorganizmów. Opakowanie doypack to mniej plastiku trafiającego do środowiska.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %