(0)
heart icon

SOFTLAN Koncentrat Do Płukania Wanilia i Orchidea 1000 ml

8718951218048
Koncentrat do płukania SOFTLAN Vanilla Orchidee to skoncentrowany płyn do płukania i zmiękczania tkanin o długotrwałym przyjemnym zapachu wanilii i orchidei. Zawiera substancje pielęgnujące i zmiękczające tkaniny, przywraca wypranym tkaninom miękkość oraz długotrwałą świeżość. Płyn softlan vanille&orchidee posiada właściwości antystatyczne i zapobiega gniece...

7.19 zł

7.99 zł

0.80 zł taniej, oszczędzasz 10%

1000 ml 1 ml / 0.01 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Koncentrat do płukania SOFTLAN Vanilla Orchidee to skoncentrowany płyn do płukania i zmiękczania tkanin o długotrwałym przyjemnym zapachu wanilii i orchidei. Zawiera substancje pielęgnujące i zmiękczające tkaniny, przywraca wypranym tkaninom miękkość oraz długotrwałą świeżość. Płyn softlan vanille&orchidee posiada właściwości antystatyczne i zapobiega gnieceniu się ubrań. Dodatkowo zawiera formułę anti knitter-formel, która ułatwia prasowanie.
 • Koncentrat do płukania SOFTLAN Vanilla Orchidee to skoncentrowany płyn do płukania i zmiękczania tkanin o długotrwałym przyjemnym zapachu wanilii i orchidei. Zawiera substancje pielęgnujące i zmiękczające tkaniny, przywraca wypranym tkaninom miękkość oraz długotrwałą świeżość. Płyn softlan vanille&orchidee posiada właściwości antystatyczne i zapobiega gnieceniu się ubrań. Dodatkowo zawiera formułę anti knitter-formel, która ułatwia prasowanie.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %