Sollux

ORGANIC

Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

EAN
5907542742441
Organiczny płyn do mycia łazienki przeznaczony jest do czyszczenia armatury: kabin prysznicowych, umywalek, wanien, bidetów itp.. Skutecznie usuwa brud, osady z mydła i kamienia, nie pozostawiając smug i zacieków. Produkt jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych - 100 % jego składników to naturalne surowce pochodzenia roslinnego. Unikalna formuła...
13,99 zł
500 ml 1 ml / 0,03 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Organiczny płyn do mycia łazienki przeznaczony jest do czyszczenia armatury: kabin prysznicowych, umywalek, wanien, bidetów itp.. Skutecznie usuwa brud, osady z mydła i kamienia, nie pozostawiając smug i zacieków. Produkt jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych - 100 % jego składników to naturalne surowce pochodzenia roslinnego. Unikalna formuła oparta na kwasie mlekowym sprawia, że preparat jest nie tylko wyjatkowo skuteczny, ale też całkowicie bezpieczny. Naturalny olejek trawy cytrynowej ma właściwości antyseptyczne i nadaje pomieszczeniu przyjemny, świeży zapach.

Środki powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego, palmowego i roślinnej glukozy, etanol z naturalnej fermentacji roślin, kwas mlekowy otrzymywany w wyniku naturalnej fermentacji usuwa osady kamienne, naturalny olejek trawy cytrynowej i wyciąg z rzodkwi o właściwościach antyseptycznych.

Sollux

Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe