Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

SOLLUX ORGANIC Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

5907542742441
Organiczny płyn do mycia łazienki przeznaczony jest do czyszczenia armatury: kabin prysznicowych, umywalek, wanien, bidetów itp.. Skutecznie usuwa brud, osady z mydła i kamienia, nie pozostawiając smug i zacieków. Produkt jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych - 100 % jego składników to naturalne surowce pochodzenia roslinnego. Unikalna formuła opa...

SOLLUX heart icon
ORGANIC Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

5907542742441
Rated 0 stars out of 5
(0)

13.99 zł

500 ml 1 ml / 0.03 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot

Organiczny płyn do mycia łazienki przeznaczony jest do czyszczenia armatury: kabin prysznicowych, umywalek, wanien, bidetów itp.. Skutecznie usuwa brud, osady z mydła i kamienia, nie pozostawiając smug i zacieków. Produkt jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych - 100 % jego składników to naturalne surowce pochodzenia roslinnego. Unikalna formuła oparta na kwasie mlekowym sprawia, że preparat jest nie tylko wyjatkowo skuteczny, ale też całkowicie bezpieczny. Naturalny olejek trawy cytrynowej ma właściwości antyseptyczne i nadaje pomieszczeniu przyjemny, świeży zapach.

 • Organiczny płyn do mycia łazienki przeznaczony jest do czyszczenia armatury: kabin prysznicowych, umywalek, wanien, bidetów itp.. Skutecznie usuwa brud, osady z mydła i kamienia, nie pozostawiając smug i zacieków. Produkt jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych - 100 % jego składników to naturalne surowce pochodzenia roslinnego. Unikalna formuła oparta na kwasie mlekowym sprawia, że preparat jest nie tylko wyjatkowo skuteczny, ale też całkowicie bezpieczny. Naturalny olejek trawy cytrynowej ma właściwości antyseptyczne i nadaje pomieszczeniu przyjemny, świeży zapach.

 • Środki powierzchniowo czynne na bazie oleju kokosowego, palmowego i roślinnej glukozy, etanol z naturalnej fermentacji roślin, kwas mlekowy otrzymywany w wyniku naturalnej fermentacji usuwa osady kamienne, naturalny olejek trawy cytrynowej i wyciąg z rzodkwi o właściwościach antyseptycznych.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %