Stylowy powrót z wakacji Produkty do pielęgnacji i makijażu dla mamy i córki •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Solvgreen ECO Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

5903293740033
Płyn do czyszczenia łazienek z octem winnym i sokiem z limonki. Skutecznie usuwa osad z mydła, kamienia, tłuszczu oraz inne zanieczyszczenia z kafelek, urządzeń sanitarnych i kabin prysznicowych. Posiada właściwości przeciwbakteryjne. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, nadając czyszczonym powierzchnią delikatny, świeży aromat. Nie zawiera szkodliwych i niebezpi...

Solvgreen heart icon
ECO Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

5903293740033
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Płyn do czyszczenia łazienek z octem winnym i sokiem z limonki. Skutecznie usuwa osad z mydła, kamienia, tłuszczu oraz inne zanieczyszczenia z kafelek, urządzeń sanitarnych i kabin prysznicowych. Posiada właściwości przeciwbakteryjne. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, nadając czyszczonym powierzchnią delikatny, świeży aromat. Nie zawiera szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych oraz nie zakłóca przebiegu procesów biologicznych zachodzących w osadnikach i szambach.
 • Płyn do czyszczenia łazienek z octem winnym i sokiem z limonki. Skutecznie usuwa osad z mydła, kamienia, tłuszczu oraz inne zanieczyszczenia z kafelek, urządzeń sanitarnych i kabin prysznicowych. Posiada właściwości przeciwbakteryjne. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, nadając czyszczonym powierzchnią delikatny, świeży aromat. Nie zawiera szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych oraz nie zakłóca przebiegu procesów biologicznych zachodzących w osadnikach i szambach.
 • Skład:
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %