Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

SPASTA I'M SHINY Pasta Do Zębów 30 ml

4670049950213
Bezpieczna i wygodna objętość dla podróż lotniczych i nie tylko! Ta pasta to super wybielanie i profilaktyka przeciwpróchnicowa w jednym! Aktywny wapń wzmacnia i rozjaśnia szkliwo, a węgiel zapewnia mu głęboki detoks i chroni je przed płytką nazębną. Z kolei jony potasu przyczyniają się do mineralizacji szkliwa. Ekstrakt z mięty, gwarantuje długotrwałą i prz...

SPASTA heart icon
I'M SHINY Pasta Do Zębów 30 ml

4670049950213
Rated 0 stars out of 5
(0)

6.89 zł

8.99 zł

2.10 zł taniej, oszczędzasz 23%

30 ml 1 ml / 0.23 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Bezpieczna i wygodna objętość dla podróż lotniczych i nie tylko! Ta pasta to super wybielanie i profilaktyka przeciwpróchnicowa w jednym! Aktywny wapń wzmacnia i rozjaśnia szkliwo, a węgiel zapewnia mu głęboki detoks i chroni je przed płytką nazębną. Z kolei jony potasu przyczyniają się do mineralizacji szkliwa. Ekstrakt z mięty, gwarantuje długotrwałą i przyjemną świeżość oddechu, a ekstrakt z mandarynki ten niepowtarzalnie przyjemny, lekki, orzeźwiająco-owocowy smak.
 • Bezpieczna i wygodna objętość dla podróż lotniczych i nie tylko! Ta pasta to super wybielanie i profilaktyka przeciwpróchnicowa w jednym! Aktywny wapń wzmacnia i rozjaśnia szkliwo, a węgiel zapewnia mu głęboki detoks i chroni je przed płytką nazębną. Z kolei jony potasu przyczyniają się do mineralizacji szkliwa. Ekstrakt z mięty, gwarantuje długotrwałą i przyjemną świeżość oddechu, a ekstrakt z mandarynki ten niepowtarzalnie przyjemny, lekki, orzeźwiająco-owocowy smak.
 • Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Charcoal, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Сitrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Xanthan Gum, Aromа, Menthol, Zinc Citrate, Mannitol, Microcrystalline Cellulose, Charcoal Powder, Sodium Saccharin, O-Cymen-5-ol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Eugenol.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %