Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

SPASTA I'M JUICY Pasta Do Zębów 30 ml

4670049950237
Bezpieczna i wygodna objętość dla podróż lotniczych i nie tylko! To pasta, która zmineralizuje szkliwa i skutecznie zmniejszy wrażliwość zębów oraz dziąseł. Dodatkowo dzięki zawartości aktywnego wapnia wzmocni szkliwo i skutecznie zapobiegnie próchnicy. Biała glinka z kolei zmineralizuje szkliwo, a jony potasu zmniejszą wrażliwość zębów oraz dziąseł. Ekstrak...

SPASTA heart icon
I'M JUICY Pasta Do Zębów 30 ml

4670049950237
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Bezpieczna i wygodna objętość dla podróż lotniczych i nie tylko! To pasta, która zmineralizuje szkliwa i skutecznie zmniejszy wrażliwość zębów oraz dziąseł. Dodatkowo dzięki zawartości aktywnego wapnia wzmocni szkliwo i skutecznie zapobiegnie próchnicy. Biała glinka z kolei zmineralizuje szkliwo, a jony potasu zmniejszą wrażliwość zębów oraz dziąseł. Ekstrakty z owoców cytrusowych i mięta, gwarantują długotrwałą i przyjemną świeżość oddechu. Poczucie przyjemnej świeżości zapewni Ci pyszne połączenie mięty z pomarańczą!
 • Bezpieczna i wygodna objętość dla podróż lotniczych i nie tylko! To pasta, która zmineralizuje szkliwa i skutecznie zmniejszy wrażliwość zębów oraz dziąseł. Dodatkowo dzięki zawartości aktywnego wapnia wzmocni szkliwo i skutecznie zapobiegnie próchnicy. Biała glinka z kolei zmineralizuje szkliwo, a jony potasu zmniejszą wrażliwość zębów oraz dziąseł. Ekstrakty z owoców cytrusowych i mięta, gwarantują długotrwałą i przyjemną świeżość oddechu. Poczucie przyjemnej świeżości zapewni Ci pyszne połączenie mięty z pomarańczą!
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %