Stella

Worki Na Śmieci Szare z Uszami Antybakteryjne 35l 20 szt.

EAN
5903936038046
ANTYBAKTERYJNE worki na śmieci z uszami wykonane są z wyjątkowo mocnej i odpornej na rozerwania folii LDPE. Szczelny zgrzew typu gwiazda zapobiega przeciekaniu zawartości worka do pojemnika i sprawia, że worki świetnie dopasowują się do okrągłych pojemników na odpady. Praktyczne "uszy" pozwalają na szybkie i higieniczne zawiązanie worka oraz jego...
4,99 zł
20 szt. 1 szt. / 0,25 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

ANTYBAKTERYJNE worki na śmieci z uszami wykonane są z wyjątkowo mocnej i odpornej na rozerwania folii LDPE. Szczelny zgrzew typu gwiazda zapobiega przeciekaniu zawartości worka do pojemnika i sprawia, że worki świetnie dopasowują się do okrągłych pojemników na odpady. Praktyczne "uszy" pozwalają na szybkie i higieniczne zawiązanie worka oraz jego przenoszenie. Znakomicie sprawdzą się w domu, biurze, miejscach publicznych czy placówkach medycznych.

 

Worki posiadają właściwości ANTYBAKTERYJNE, gdyż zawierają produkt biobójczy na bazie substancji czynnej: Szkło fosforanowe zawierające srebro, nr CAS: 308069-39-8. Badania przeprowadzone w niezależnym laboratorium potwierdziły, ze worki wykazują działanie antybakteryjne wobec szczepów bakterii Escherichia coli oraz Staphylococcus aureus.

Stella

Worki Na Śmieci Szare z Uszami Antybakteryjne 35l 20 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe