(0)
heart icon

TRIUMF ECO-BOX COLOR Płyn Do Prania 3000 ml

4260266151298
Płyn do prania TRIUMF ECO-BOX COLOR to doskonały płynny detergent do prania zarówno w pralkach automatycznych jak i prania ręcznego, w temperaturach od 30°C do 90°C. Duże, rodzinne opakowanie wystarcza aż na 50 prań. Płyn do prania jest zapakowany w innowacyjny sposób. 80% opakowania stanowi karton. Płyn znajduje się w plastikowym worku z kranikiem. Dzięki t...

26.99 zł

3000 ml 1 ml / 0.01 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Płyn do prania TRIUMF ECO-BOX COLOR to doskonały płynny detergent do prania zarówno w pralkach automatycznych jak i prania ręcznego, w temperaturach od 30°C do 90°C. Duże, rodzinne opakowanie wystarcza aż na 50 prań. Płyn do prania jest zapakowany w innowacyjny sposób. 80% opakowania stanowi karton. Płyn znajduje się w plastikowym worku z kranikiem. Dzięki temu TRIUMF ECO-BOX zużywa sześciokrotnie mniej plastiku niż płyny w butelkach o tej samej pojemności. Mniej plastiku to czystsze środowisko i mniej śmieci. Płyn do prania jest wysoko skoncentrowany. Formuła nie zawiera zeolitów ani fosforanów, tworzy przyjazny i bezpieczny dla środowiska produkt. Płyn posiada certyfikat ekologiczny EU Ecolabel. Żelowa konsystencja łatwiej rozpuszcza się w wodzie i lepiej wypłukuje. Dzięki formule ułatwiającej odplamianie oraz chroniącej kolory skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia. Pozostawia tkaninę czystą i delikatnie pachnącą, zachowując żywe kolory przez długi czas.
 • Płyn do prania TRIUMF ECO-BOX COLOR to doskonały płynny detergent do prania zarówno w pralkach automatycznych jak i prania ręcznego, w temperaturach od 30°C do 90°C. Duże, rodzinne opakowanie wystarcza aż na 50 prań. Płyn do prania jest zapakowany w innowacyjny sposób. 80% opakowania stanowi karton. Płyn znajduje się w plastikowym worku z kranikiem. Dzięki temu TRIUMF ECO-BOX zużywa sześciokrotnie mniej plastiku niż płyny w butelkach o tej samej pojemności. Mniej plastiku to czystsze środowisko i mniej śmieci. Płyn do prania jest wysoko skoncentrowany. Formuła nie zawiera zeolitów ani fosforanów, tworzy przyjazny i bezpieczny dla środowiska produkt. Płyn posiada certyfikat ekologiczny EU Ecolabel. Żelowa konsystencja łatwiej rozpuszcza się w wodzie i lepiej wypłukuje. Dzięki formule ułatwiającej odplamianie oraz chroniącej kolory skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia. Pozostawia tkaninę czystą i delikatnie pachnącą, zachowując żywe kolory przez długi czas.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %