Wyjątkowe zapachy nawet 80% taniej  •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Triumf Orzechy Piorące 250 g

4260266151090
Orzechy piorące to nowa jakość dla Ciebie, Twojego dziecka i ekologii. To jedyny całkowicie naturalny produkt, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie plamy i zabrudzenia, ale również chroni skórę przed alergiami i podrażnieniami, jakie często wywołuje pranie w zwykłym środku. W kontakcie z wodą orzechy wydzielają substancję zwaną saponina, która ma duże w...

Triumf heart icon
Orzechy Piorące 250 g

4260266151090
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Orzechy piorące to nowa jakość dla Ciebie, Twojego dziecka i ekologii. To jedyny całkowicie naturalny produkt, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie plamy i zabrudzenia, ale również chroni skórę przed alergiami i podrażnieniami, jakie często wywołuje pranie w zwykłym środku. W kontakcie z wodą orzechy wydzielają substancję zwaną saponina, która ma duże właściwości piorące oraz bakteriobójcze. Pokochały je mamy i osoby z problemami skórnymi. Pranie w orzechach jest miłe w dotyku i pachnie świeżością.
 • Orzechy piorące to nowa jakość dla Ciebie, Twojego dziecka i ekologii. To jedyny całkowicie naturalny produkt, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie plamy i zabrudzenia, ale również chroni skórę przed alergiami i podrażnieniami, jakie często wywołuje pranie w zwykłym środku. W kontakcie z wodą orzechy wydzielają substancję zwaną saponina, która ma duże właściwości piorące oraz bakteriobójcze. Pokochały je mamy i osoby z problemami skórnymi. Pranie w orzechach jest miłe w dotyku i pachnie świeżością.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %