(0)
heart icon

TRIUMF Orzechy Piorące 250 g

4260266151090
Orzechy piorące to nowa jakość dla Ciebie, Twojego dziecka i ekologii. To jedyny całkowicie naturalny produkt, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie plamy i zabrudzenia, ale również chroni skórę przed alergiami i podrażnieniami, jakie często wywołuje pranie w zwykłym środku. W kontakcie z wodą orzechy wydzielają substancję zwaną saponina, która ma duże w...

9.29 zł

9.99 zł

0.70 zł taniej, oszczędzasz 7%

250 g 1 g / 0.04 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Orzechy piorące to nowa jakość dla Ciebie, Twojego dziecka i ekologii. To jedyny całkowicie naturalny produkt, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie plamy i zabrudzenia, ale również chroni skórę przed alergiami i podrażnieniami, jakie często wywołuje pranie w zwykłym środku. W kontakcie z wodą orzechy wydzielają substancję zwaną saponina, która ma duże właściwości piorące oraz bakteriobójcze. Pokochały je mamy i osoby z problemami skórnymi. Pranie w orzechach jest miłe w dotyku i pachnie świeżością.
 • Orzechy piorące to nowa jakość dla Ciebie, Twojego dziecka i ekologii. To jedyny całkowicie naturalny produkt, który nie tylko skutecznie usuwa wszelkie plamy i zabrudzenia, ale również chroni skórę przed alergiami i podrażnieniami, jakie często wywołuje pranie w zwykłym środku. W kontakcie z wodą orzechy wydzielają substancję zwaną saponina, która ma duże właściwości piorące oraz bakteriobójcze. Pokochały je mamy i osoby z problemami skórnymi. Pranie w orzechach jest miłe w dotyku i pachnie świeżością.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %