(0)
heart icon

TRIUMF SPORT Kapsułki Do Prania 30 szt.

4260266150062
Kapsułki do prania TRIUMF Sport zostały przygotowane z myślą o osobach aktywnych, które kochają wysiłek fizyczny i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Produkt jest odpowiedni do czyszczenia funkcjonalnej odzieży sportowej z membraną. Odpowiednia formuła zapewnia wielofunkcyjną siłę prania. Kapsułki usuwają pot i nieprzyjemny zapach, pozostawiając jedynie ...

25.29 zł

26.99 zł

1.70 zł taniej, oszczędzasz 6%

30 szt. 1 szt. / 0.84 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Kapsułki do prania TRIUMF Sport zostały przygotowane z myślą o osobach aktywnych, które kochają wysiłek fizyczny i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Produkt jest odpowiedni do czyszczenia funkcjonalnej odzieży sportowej z membraną. Odpowiednia formuła zapewnia wielofunkcyjną siłę prania. Kapsułki usuwają pot i nieprzyjemny zapach, pozostawiając jedynie świeży aromat czystości. Bezpieczne dla środowiska, ponieważ nie zawierają wybielaczy optycznych, fosforanów ani środków do zmiękczania tkanin. Odpowiednie do prania w pralkach automatycznych, w temperaturach od 30°C do 60°C.
 • Kapsułki do prania TRIUMF Sport zostały przygotowane z myślą o osobach aktywnych, które kochają wysiłek fizyczny i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Produkt jest odpowiedni do czyszczenia funkcjonalnej odzieży sportowej z membraną. Odpowiednia formuła zapewnia wielofunkcyjną siłę prania. Kapsułki usuwają pot i nieprzyjemny zapach, pozostawiając jedynie świeży aromat czystości. Bezpieczne dla środowiska, ponieważ nie zawierają wybielaczy optycznych, fosforanów ani środków do zmiękczania tkanin. Odpowiednie do prania w pralkach automatycznych, w temperaturach od 30°C do 60°C.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %