Akcesoria do twarzy

Pielęgnacja twarzy wymaga nie tylko zastosowania właściwych kosmetyków. Przydatne są również odpowiednie akcesoria, ułatwiające kompleksowe zadbanie o skórę. W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę produktów, które możesz wykorzystać w codziennym rytuale – z myślą o przygotowaniu cery do aplikacji kosmetyków. Roller do twarzy, przyrząd do usuwania zaskórników, szczoteczka do twarzy… Drogerie Natura mają dla Ciebie wiele propozycji. Poznaj je i wybierz akcesoria odpowiednie dla siebie!

Zaawansowana pielęgnacja twarzy
Gama akcesoriów do twarzy, które przygotowaliśmy, jest pełna ciekawych produktów, które wzbogacą Twoją codzienną rutynę pielęgnacyjną. Zobacz, co warto wybrać, aby zapewnić skórze odpowiednie wsparcie!
  • Szczoteczka soniczna do twarzy – to prawdziwe odkrycie ostatnich lat. Akcesorium, które umożliwia masaż skóry, a także jej delikatne oczyszczanie. Produkty takie jak Foreo podbiły rynek, a w asortymencie drogerii pojawiły się też akcesoria o podobnych właściwościach. Znajdziesz je w naszym sklepie. Wykorzystaj je podczas codziennego oczyszczania skóry i zobacz różnicę!
  • Roller – drogerie Natura to również miejsce, gdzie zamówisz roller do twarzy, a więc przybór służący do jej masażu, z myślą o osiągnięciu efektu anti-aging.
  • Przyrząd do usuwania zaskórników – zaskórniki to często pojawiająca się niedoskonałość, wynikająca z zatykania się porów skóry. Aby się ich skutecznie pozbyć, możesz sięgnąć np. po plastry do usuwania zaskórników albo specjalne narzędzie do oczyszczania mechanicznego.
  • Gąbki do mycia twarzy – wzbogacone o składniki aktywne takie jak węgiel aktywny czy wyciąg z bambusa, można stosować podczas codziennych zabiegów higienicznych.
Sprawdź aktualne promocje i wybierz przybory, które najlepiej sprawdzą się do Twojej skóry. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się – nasi doradcy pomogą dokonać trafionego zakupu!