W płachcie

W płachcie

(101 produktów)

Maseczki w płachcie to jeden z najszybszych, najłatwiejszych i najbardziej relaksujących sposobów na zadbanie o skórę twarzy. Występują w wielu wzorach i oferują różne korzyści pielęgnacyjne, od nawilżania i odżywiania po detoksykację i rozjaśnienie. Wybieraj z bogatej kolekcji tego rodzaju masek dostępnych w Drogerii Natura.

Maseczka w płachcie – pielęgnacja bez wysiłku

Wyobraź sobie rytuał pielęgnacyjny twarzy z maseczką w roli głównej, której nie musisz mieszać, nakładać szpatułką, brudzić rąk, zmywać itd. Formuła w płachcie to innowacyjne podejście do takiego zabiegu, które pokochały kobiety (i mężczyźni) na całym świecie. Wystarczy wyjąć z opakowania tkaninę nasączoną substancjami odżywczymi, rozłożyć ją na twarzy i… tyle! Teraz możesz swobodnie zasiąść w fotelu lub rozłożyć się na kanapie z książką i odczekać określony w sposobie użycia czas. Składniki, którymi nasączono płachtę, przenikną do twojej skóry, by zadbać o nią kompleksowo.

Baw się pielęgnacją – wesołe maseczki w płachcie

Dzięki zastosowanej technologii maseczki w płachcie idealnie dopasowują się do kształtu twarzy, tworząc na niej „drugą skórę”. Dlatego też producenci zadbali o to, aby urozmaicić ci spoglądanie w lusterko i zamiast białej tkaniny, możesz zobaczyć renifera, pandę, jednorożca, słodkiego króliczka lub elegancką maskę karnawałową. Wybieraj spośród różnych wzorów maseczek, które z pewnością poprawią humor tobie i rozweselą domowników.

Dobierz kosmetyk do swojej cery

W asortymencie Drogerii Natura znajdziesz maseczki w płachcie do różnych rodzajów skóry. Oferujemy m.in. formuły:

·        odmładzająco-wygładzające,

·        nawilżające,

·        oczyszczające,

·        łagodząco-kojące,

·        regenerujące,

·        tonizujące,

·        uelastyczniająco-rozświetlające,

·        antyoksydacyjne.

W połączeniu z dobrej jakości kremem do twarzy oraz pozostałymi kosmetykami do jej pielęgnacji profesjonalnie zadbasz o swoją cerę. Zapoznaj się z całą ofertą maseczek w płachcie i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada twojej skórze.