Kremy na noc

Kremy na noc

(301 produktów)

Dobrej jakości sen to warunek, aby zachować zdrowie i dobry wygląd. W nocy skóra przechodzi intensywne procesy regeneracji, dlatego warto dostarczać jej odpowiednie dawki substancji odżywczych. Po zmyciu makijażu i dokładnym oczyszczeniu twarzy powinno się zaaplikować kosmetyk, który wspomoże regenerację naskórka i poprawi jego kondycję. Do tego celu służą specjalne kremy na noc, które są silniejsze i bardziej skoncentrowane od preparatów przeznaczonych do stosowania w ciągu dnia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki przegląd produktów, które różnią się właściwościami i sposobem pielęgnacji, dzięki czemu masz szansę znaleźć kosmetyk idealnie dopasowany do potrzeb twojej skóry.

Rodzaje kremów na noc

Pielęgnacja twarzy nie powinna się ograniczać tylko do nakładania specyfików w trakcie dnia. Na skuteczność efektów zabiegów dbania o skórę wpływają także kosmetyki aplikowane na noc, kiedy cera jest najbardziej podatna na wchłanianie substancji odżywczych. Takie kremy mają nieco cięższą i bardziej skoncentrowaną formułę niż lekkie kosmetyki na noc, dlatego są w stanie znacząco poprawić kondycję skóry. W wielu przypadkach już po jednym użyciu zauważysz znaczącą poprawę w postaci nawilżenia i lepszego napięcia cery. Krem na noc powinien być dobrany do potrzeb skóry, zwłaszcza jeżeli jest ona wymagająca pod względem pielęgnacji. W naszej ofercie oprócz uniwersalnych kosmetyków znajdziesz kremy:

·        nawilżające,

·        nawadniające,

·        odżywiające,

·        regenerujące,

·        przeciwzmarszczkowe,

·        łagodzące,

·        normalizujące,

·        przeciwtrądzikowe,

·        kojące podrażnienia,

·        wyrównujące koloryt,

·        zwężające pory.

Kremy należy aplikować na dokładnie oczyszczonej skórze przetartej toniki. To stwarza najlepsze warunki do wniknięcia substancji aktywnych podczas snu, które dogłębnie odżywią i nawilżą cerę.

Jak wybrać krem na noc?

Nasz asortyment obejmuje kremy na noc do każdego rodzaju cery. W zależności od swoich potrzeb możesz się zdecydować na intensywnie działający preparat do skóry dojrzałej, mieszanej czy przesuszonej. W sprzedaży mamy także specjalne produkty do wrażliwej i skłonnej do alergii cery.

Zapraszamy do zakupu!