Sunewmed +

Płatki Pod Oczy Kolagenowe 2 szt.

EAN
5900378737766
Wielofunkcyjne płatki pod oczy: · Collagen – intensywne działanie przeciwzmarszczkowe i wypełniające. Odbudowuje włókna kolagenowe, pozostawiając skórę jędrną i sprężystą. · Tremella (Mushroom) Extract – grzyb ten w Azji nazwany jest „masłem czarownicy”. Pozyskiwany z niego wyciąg jest już od stuleci znany ze swoich właściwości odmładzających. Wiąże w wodę...
Special Price 3,79 zł Regular Price 3,99 zł
0.2 zł taniej, oszczędzasz 5%
8 szt. 1 szt. / 0,47 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Wielofunkcyjne płatki pod oczy:
· Collagen – intensywne działanie przeciwzmarszczkowe i wypełniające. Odbudowuje włókna kolagenowe, pozostawiając skórę jędrną i sprężystą.
· Tremella (Mushroom) Extract – grzyb ten w Azji nazwany jest „masłem czarownicy”. Pozyskiwany z niego wyciąg jest już od stuleci znany ze swoich właściwości odmładzających. Wiąże w wodę w skórze, znacznie skuteczniej niż kwas hialuronowy.
· Ascorbic Acid – Kwas askorbinowy stanowi idealne uzupełnienie powyższych składników, aktywnych. Oprócz rozjaśnienia cieni pod oczami, stymuluje syntezę kolagenu, wspomaga ochronę UV
· Szybkość i skuteczność absorpcji powyżej 98% dzięki idealnie cienkiej strukturze płatka (od 1 do 2mm)

Co błyszczy w naszych płatkach SunewMed+? MIKA - perłowe drobinki, zdolne do odbijania i rozpraszania światła, nadają skórze promienny i świetlisty wygląd.

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, COLLAGEN, TREMELLA FUCIFORMIS (MUSHROOM) EXTRACT, ALLANTOIN, ASCROBIC ACID, MICA, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE.

Sunewmed +

Płatki Pod Oczy Kolagenowe 2 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe