Radziemska

UNI-BIEL

Proszek Do Prania Tkanin Białych i Kolorowych 4700 g

EAN
5904284002673
Jest to wysokiej jakości proszek do prania tkanin białych i kolorowych trwale barwionych, z różnego rodzaju włókien, prócz wełny i jedwabiu naturalnego. Proszek ten jest ultrakompaktem (najwyższy stopień stężenia produktu spotykany w handlu). Porcja 70 g (jedna saszetka) efektywnie pierze 4,5 kg bielizny w pralce automatycznej. Może też być użyta do prania...
Special Price 104,29 zł Regular Price 119,99 zł
15.7 zł taniej, oszczędzasz 13%
4700 g 1 g / 0,02 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Jest to wysokiej jakości proszek do prania tkanin białych i kolorowych trwale barwionych, z różnego rodzaju włókien, prócz wełny i jedwabiu naturalnego. Proszek ten jest ultrakompaktem (najwyższy stopień stężenia produktu spotykany w handlu). Porcja 70 g (jedna saszetka) efektywnie pierze 4,5 kg bielizny w pralce automatycznej. Może też być użyta do prania ręcznego w proporcjach 4,5 kg bielizny / 12 l wody.

 

Zastosowana w proszku UNI-BIEL wybielająco-odplamiająca formuła aktywny tlen/TAED + 5 enzymów skutecznie: wybiela i zapobiega szarzeniu tkaniny, usuwa plamy nawet w niskich temperaturach, usuwa przykry zapach, czyni upraną tkaninę bardziej odporną na powtórne zabrudzenie (likwiduje zjawisko mechacenia się tkaniny), pozwala obniżyć temperaturę prania bez obniżenia jakości prania (“moc piorąca” dla prania w temperaturze 60ºC jest równoważna tradycyjnemu praniu w temperaturze 95ºC), czyni pranie higienicznie czystym. Pranie w temperaturze 40ºC niszczy porównywalną ilość bakterii i zarazków jak podczas tradycyjnego prania z gotowaniem.

 

Produkt jest:

Ekologiczny – ulega biodegradacji, produkowany z najlepszych surowców renomowanych firm światowych i polskich.

Ekonomiczny – pomaga oszczędzać energię elektryczną działając już w niskich temperaturach.

Bezpieczny: dla ludzi - przebadany dermatologicznie, dla tkanin - nie zawiera chloru, dla pralki - zawiera krzemiany chroniące pralkę przed korozją oraz ograniczające osadzanie się kamienia na grzałkach.

 

4,7 kg / 67 prań

5% - 15% związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne; < 5% mydło, KMC, EDTA; 5 enzymów, rozjaśniacz optyczny; kompozycja zapachowa

Radziemska

Proszek Do Prania Tkanin Białych i Kolorowych 4700 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe