W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

VENITA

VENITA

VENITA HENNA COLOR ZIOŁOWA ODŻYWKA KOLORYZUJĄCA DO WŁOSÓW NR 113 JASNY BRĄZ

5902101511483

Cena:
Cena: 7,99 zł
1szt. = 7,99 zł
+
-
Zawartość
1 szt.
Ocena

Oceń ten produkt jako pierwszy

Henna Color barwi i pielęgnuje włosy, zapewniając im zdrowy wygląd i piękny, pełen blasku kolor. Naturalna henna pogrubia i poprawia strukturę włosów, nadając im miękkość i połysk. Polecana do wszystkich rodzajów włosów.

Uwaga: Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16-go roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: — na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, — kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, — w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Stosować rękawice ochronne. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Chronić przed dziećmi. ZALECENIA – PRZECZYTAJ PRZED UŻYCIEM ! KONIECZNIE PRZEPROWADŹ TEST NA ALERGIĘ SKÓRNĄ 48 GODZIN PRZED KAŻDYM UŻYCIEM PRODUKTU. Dobrze spłukać włosy po użyciu. WSKAZÓWKI: W przypadku zastosowania na włosy siwe, bardzo jasne lub zniszczone uzyskany kolor/odcień może odbiegać od katalogowego. Dlatego też zaleca się przeprowadzenie próbnego farbowania na pojedynczym pasemku włosów. W tym celu na wybrany kosmyk włosów nałóż odpowiednią ilość preparatu, pozostaw na czas podany w sposobie użycia, spłucz preparat z kosmyka i oceń efekt. Nie używać bezpośrednio przed i po zabiegu trwałej ondulacji, farbowaniu i rozjaśnianiu, w takim przypadku należy odczekać ok. 2 tygodnie. Efekt barwienia uzależniony jest od indywidualnej podatności włosów i ich wyjściowego koloru. Chronić skórę twarzy i szyi przed zabarwieniem np. smarując kremem. TEST NA ALERGIĘ SKÓRNĄ: Nanieś niewielką ilość przygotowanej masy za uchem. Powtórz czynność 2-3 razy z niewielkimi przerwami i pozostaw preparat do wyschnięcia. Po 60 minutach zmyj wodą. Jeżeli w trakcie testu lub w ciągu 48 godz. od jego przeprowadzenia wystąpi odczyn alergiczny - nie używaj tego produktu do koloryzacji włosów.

INDIGOFERA TINCTORIA, LAWSONIA INERMIS, TALC, HC BLUE NO. 2, HC YELLOW NO. 2, BASIC RED 51, N,N’-BIS(2-HYDROXYETHYL)-2-NITRO-p-PHENYLENEDIAMINE.

VENITA FABRYKA KOSMETYKOW SP. Z O.O.

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować.

DPD

Przesyłka normalna: 15,50 PLN

Za pobraniem: 16,50 PLN

Dostawa do domu: 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
 
InPost

Przesyłka normalna: 8,00 PLN

Za pobraniem: 10,00 PLN

Dostawa do domu: 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
 
Poczta Polska

Przesyłka normalna: 8,00 PLN

Za pobraniem: 10,50 PLN

Dostawa do domu: 1-3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki
 
Poczta Polska

Przesyłka normalna: 0,00 PLN

 

Dostawa do drogerii: 1-4 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

Jeżeli masz pytania możesz wypełnić poniższy formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 22 280 95 50
Nasi konsultanci są dostępni w godzinach 9:00 - 17:00.

 

* wymagane pola