Vicalsil

Suplement Diety 60 szt.

EAN
5908275682004
Vicalsil stosuje się jako uzupełnienie codziennej diety w wapń, witaminę D i magnez. Vicalsil to suplement diety, którego głównym składnikiem jest łatwo przyswajalny wapń pozyskiwany z koralowca. Zarówno zawarty w preparacie wapń, magnez jak i witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, odgrywając rolę w procesie podziału komórek. Dodatkowo...
Special Price 13,99 zł Regular Price 14,99 zł
1 zł taniej, oszczędzasz 7%
60 szt. 1 szt. / 0,23 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Vicalsil stosuje się jako uzupełnienie codziennej diety w wapń, witaminę D i magnez. Vicalsil to suplement diety, którego głównym składnikiem jest łatwo przyswajalny wapń pozyskiwany z koralowca. Zarówno zawarty w preparacie wapń, magnez jak i witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, odgrywając rolę w procesie podziału komórek. Dodatkowo witamina D wspiera prawidłowe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia oraz utrzymanie jego prawidłowego poziomu we krwi.

 

Natomiast magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Węglan wapnia, wapń z koralowca, substancja wypełniająca: celuloza, tlenek magnezu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wiążąca: poliwinylopirolidon, barwnik: dwutlenek tytanu, substancje glazurujące: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropyloceluloza, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, cholekalcyferol, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, sub-stancje glazurujące: wosk pszczeli i wosk carnauba.

Vicalsil

Suplement Diety 60 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe