VACO

SENSITIVE

Płyn na komary 80 ml

EAN
5901821950718
Płyn VACO Sensitive służy do odstraszania komarów, komarów tropikalnych, kleszczy i meszek. Zawarta w nim substancja czynna - Ikarydyna o stężeniu 10% zapewnia wielogodzinną ochronę przed owadami. Preparat może być stosowany u dorosłych i dzieci już od 6 miesiąca życia. Posiada przyjemny, brzoskwiniowy zapach, który uprzyjemnia proces aplikacji....
Special Price 14,99 zł Regular Price 16,99 zł
2 zł taniej, oszczędzasz 12%
80 ml 1 ml / 0,19 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Płyn VACO Sensitive służy do odstraszania komarów, komarów tropikalnych, kleszczy i meszek. Zawarta w nim substancja czynna - Ikarydyna o stężeniu 10% zapewnia wielogodzinną ochronę przed owadami. Preparat może być stosowany u dorosłych i dzieci już od 6 miesiąca życia. Posiada przyjemny, brzoskwiniowy zapach, który uprzyjemnia proces aplikacji. Przeznaczony do stosowania bezpośrednio na odsłoniętą skórę.

Okres działania odstraszającego przeciwko:
- komarom i meszkom - do 5h,
- komarom tropikalnym - do 3,5h,
- kleszczom - do 10h.

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Gdy wydajność zacznie spadać lub zostanie osiągnięty czas ochrony, należy zastosować produkt ponownie. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy. W przypadku dzieci do 12 roku życia, produkt powinien być aplikowany przez dorosłych. Nie stosować na dłonie dzieci. Po powrocie do domu, umyć traktowaną skórę wodą i mydłem.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 miesiąca życia. Nie należy nanosić produktu więcej niż 1 raz w ciągu dnia.

Ikarydyna 10%

VACO

Płyn na komary 80 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe