(0)
heart icon

WATER WIPES SOAPBERRY Chusteczki Nawilżane 60 szt.

5099514001585
Jedyne na świecie chusteczki nawilżane tylko wodą (99,9%) oraz ekstraktem z grejpfruta (0,1%). Produkowane w Irlandii. Technologia tłoczenia wody do chusteczek jest opatentowana i powstaje w warunkach sterylnych. Chusteczki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, młodej i skłonnej do podrażnień. Nie zawierają chemii. Wersja zwierająca eks...

12.79 zł

13.99 zł

1.20 zł taniej, oszczędzasz 9%

60 szt. 1 szt. / 0.21 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Jedyne na świecie chusteczki nawilżane tylko wodą (99,9%) oraz ekstraktem z grejpfruta (0,1%). Produkowane w Irlandii. Technologia tłoczenia wody do chusteczek jest opatentowana i powstaje w warunkach sterylnych. Chusteczki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, młodej i skłonnej do podrażnień. Nie zawierają chemii. Wersja zwierająca ekstrakt z orzechów mydlanych jest niezwykle pomocna przy pielęgnacji niemowlęcia, które zaczęło już rozszerzanie diety. Struktura materiału chusteczki ułatwia usuwanie brudu z buzi, rączek i przy przewijaniu. Orzechy mydlane zawierają saponinę, naturalne mydło, wspomagające czyszczenie.
 • Jedyne na świecie chusteczki nawilżane tylko wodą (99,9%) oraz ekstraktem z grejpfruta (0,1%). Produkowane w Irlandii. Technologia tłoczenia wody do chusteczek jest opatentowana i powstaje w warunkach sterylnych. Chusteczki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, młodej i skłonnej do podrażnień. Nie zawierają chemii. Wersja zwierająca ekstrakt z orzechów mydlanych jest niezwykle pomocna przy pielęgnacji niemowlęcia, które zaczęło już rozszerzanie diety. Struktura materiału chusteczki ułatwia usuwanie brudu z buzi, rączek i przy przewijaniu. Orzechy mydlane zawierają saponinę, naturalne mydło, wspomagające czyszczenie.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %