Westlab

BATH SALTS

Sól Do Kąpieli Pink Gin 454 g

EAN
5060209113210
W 100% naturalna, wegańska mieszanka bogatych w minerały soli himalajskiej i soli Epsom z dodatkiem owocu jałowca, granatu i limonki. Zawarty w soli magnez relaksuje ciało i umysł, a dodatek olejków eterycznych przywraca jasność myślenia.   Sól himalajska jest naturalną solą kamienną, dlatego rozpuszcza się powoli i może pozostawić nierozpuszczalne...
Special Price 18,59 zł Regular Price 19,99 zł
1.4 zł taniej, oszczędzasz 7%
454 g 1 g / 0,04 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

W 100% naturalna, wegańska mieszanka bogatych w minerały soli himalajskiej i soli Epsom z dodatkiem owocu jałowca, granatu i limonki. Zawarty w soli magnez relaksuje ciało i umysł, a dodatek olejków eterycznych przywraca jasność myślenia.

 

Sól himalajska jest naturalną solą kamienną, dlatego rozpuszcza się powoli i może pozostawić nierozpuszczalne kryształy. Aby kąpiel była komfortowa, zalecamy dodawanie soli do kąpieli tylko w części wanny, gdzie znajdują się stopy. Uważaj na delikatne powierzchnie wanny i dobrze spłucz ją wodą po kąpieli.

Sodium Chloride (Himalayan Salt), Magnesium Sulfate (Epsom Salt), Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Juniperus Communis (Juniper) Fruit Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract, Parfum**, Limonene*. *Naturalnie występuje w olejkach, **Składnik pochodzenia naturalnego.

Westlab

Sól Do Kąpieli Pink Gin 454 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe