Westlab

BATH SALTS

Sól Do Kąpieli Zen 454 g

EAN
5060209113203
Sól ZEN to w 100% naturalna, wegańska mieszanka bogatych w minerały soli Epsom i soli himalajskiej z dodatkiem olejku cedrowego, neroli i szałwii. Zawarty w soli magnez relaksuje ciało i umysł, a dodatek olejków eterycznych przywraca jasność myślenia.   Sól himalajska jest naturalną solą kamienną, dlatego rozpuszcza się powoli i może pozostawić...
19,99 zł
454 g 1 g / 0,04 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Sól ZEN to w 100% naturalna, wegańska mieszanka bogatych w minerały soli Epsom i soli himalajskiej z dodatkiem olejku cedrowego, neroli i szałwii. Zawarty w soli magnez relaksuje ciało i umysł, a dodatek olejków eterycznych przywraca jasność myślenia.

 

Sól himalajska jest naturalną solą kamienną, dlatego rozpuszcza się powoli i może pozostawić nierozpuszczalne kryształy. Aby kąpiel była komfortowa, zalecamy dodawanie soli do kąpieli tylko w części wanny, gdzie znajdują się stopy. Uważaj na delikatne powierzchnie wanny i dobrze spłucz ją wodą po kąpieli.

Magnesium Sulfate (Epsom Salt), Sodium Chloride (Himalayan Salt), Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Oil, Parfum**, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Farnesol*. *Naturalnie występuje w olejkach, **Składnik pochodzenia naturalnego.

Westlab

Sól Do Kąpieli Zen 454 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe