Wilkinson

SWORD QUATTRO GORHE FOR WOMEN

Maszynka Do Golenia 1 szt.

EAN
4027800808168
  Maszynka do golenia Wilkinson Sword Quattro for Women Sparkle to komfort i wydajność systemowej maszynki do golenia w postaci maszynki jednorazowej. 4 ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający z pudrem perłowym i ekstraktem z papai minimalizuje podrażnienia. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie, zaś...
7,69 zł
1 szt. 1 szt. / 7,69 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

 

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Quattro for Women Sparkle to komfort i wydajność systemowej maszynki do golenia w postaci maszynki jednorazowej. 4 ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający z pudrem perłowym i ekstraktem z papai minimalizuje podrażnienia. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie, zaś kratka ochronna chroni przed zacięciami. Profilowana, gumowana, brokatowa rączka wygodnie leży w dłoni.

SPOSÓB UŻYCIA: Na zmoczone ciało nałóż piankę lub krem do golenia, który zmiękczy włoski. Usuwaj włoski krótkimi, wolnymi pociągnięciami dobrze dociśniętej do skóry maszynki. Podczas użytkowania regularnie spłukuj ostrza pod kranem. Po goleniu możesz użyć balsamu, jednak unikaj preparatów m.in. z mentolem, które mogą podrażnić skórę. Po użyciu przechowuj maszynkę w suchym miejscu.

PEG-115M, PEG-100, Conchiolin Powder, Panthenol, Carica Papaya, Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Maltodextrin.

Wilkinson

Maszynka Do Golenia 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe