KOLORYZACJA

KOLORYZACJA

(471 produktów)

Domowe zabieg koloryzacji mogą być równie skuteczne i efektowne, co te wykonywane w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Osiągnięte rezultaty w dużej mierze zależą jednak od rodzaju użytych produktów, ich jakości i sposobu aplikacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków, dzięki którym samodzielnie przeprowadzisz metamorfozę swojej fryzury.

Rodzaje produktów do koloryzacji

Współczesne farby do włosów charakteryzują się udoskonalonymi formułami, które zostały wzbogacone o dodatek substancji pielęgnujących. To sprawia, że nie niszczą już tak kosmyków, a nawet delikatnie je odżywiają i poprawiają ich kondycję. Mimo to nie zaleca się częstego farbowania, gdyż może to osłabić strukturę włosów. Oprócz tradycyjnych farb możesz także zdecydować się na delikatniejsze kosmetyki, które nie obciążają pasm i wypłukują się po kilku myciach. W zależności od oczekiwanych efektów oraz trwałości możemy ci zaproponować:

·        płukanki koloryzujące,

·        henny,

·        pianki koloryzujące,

·        farby do włosów,

·        spraye koloryzujące,

·        rozjaśniacze,

·        kremy koloryzujące,

·        szamponetki.

W sprzedaży mamy także specjalne specyfiki do wyrównywania kolorytu, które sprawdzą się do pokrycia odrostów pomiędzy zabiegami farbowania. Kosmetyki do koloryzacji występują w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno w klasycznych odcieniach, jak i nietypowych barwach.

Jak wybrać kosmetyki do koloryzacji?

Podczas wyboru kosmetyków do koloryzacji należy się kierować wyjściowym kolorem włosów oraz efektami, jakie chcesz uzyskać. Natychmiastowe rezultaty osiągniesz, aplikując piankę lub spray koloryzujący na całe włosy lub jedynie wybrane partie. Nieco trwalsze są kremy i szampony koloryzujące, utrzymujące się na pasmach do 24 myć. Gdy zależy ci na długotrwałym efekcie, zdecyduj się na farbę do włosów wzbogaconą o składniki pielęgnujące i ochronne. W sprzedaży mamy też naturalne produkty do koloryzacji, bazujące na organicznych substancjach, które delikatnie działają na kosmyki.

Zapraszamy do złożenia zamówienia i zapoznania z pełną ofertą kosmetyków do koloryzacji!