Farby do włosów

Farby do włosów

(339 produktów)

Blondy, rudości, brązy, czernie… każdy kolor włosów ma swój urok. Chcesz przywrócić swoim kosmykom idealny odcień? A może masz ochotę na zmianę tonacji fryzury? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. Odpowiednia farba do włosów czeka na Ciebie w drogeriach Natura!
Przygotowaliśmy nowoczesne produkty do koloryzacji, odpowiednie dla każdej osoby, która ma ochotę na bezpieczną, a zarazem spektakularną zmianę. W naszym asortymencie znajdziesz tanie farby do włosów, które Cię nie zawiodą. Sprawdź!

Jaka farba do włosów będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza?
Farby do włosów to bardzo szeroka kategoria produktów. Dlatego, zwłaszcza gdy rozpoczynasz swoją przygodę z koloryzacją, możesz mieć wątpliwości. Farba czy henna do włosów? Klasyczna formuła, a może szamponetka koloryzująca? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Kiedy poszukujesz idealnej farby do włosów, zwróć uwagę na:
  • kolor produktu – pamiętaj, że farby do włosów mają oznaczenie poziomu kolorystycznego. To pierwsza cyfra numeru, który znajdziesz przy nazwie koloru. 1 to kolor czarny, odcienie od 2 do 5 to tony ciemnego i jasnego brązu, a od odcienia 6 zaczynają się blondy. Zwróć na to uwagę i zestaw odcień, który chcesz uzyskać, z aktualną barwą włosów. Przy domowej koloryzacji możesz zmienić kolor na taki z grupy o 2-3 tony wyżej lub niżej od Twojego. Jeżeli chcesz dokonać bardziej radykalnej modyfikacji, potrzebny będzie dekoloryzator;
  • ton koloru – chłodny czy ciepły? To również ma znaczenie! Jeżeli masz ciepły typ urody, będziesz lepiej wyglądać w odcieniach z większą ilością czerwonego pigmentu, jeśli chłodny, warto ich unikać;
  • trwałość koloryzacji – jeśli chcesz pokryć siwe kosmyki, wybierz koloryzację trwałą. Gdy zaś eksperymentujesz lub potrzebujesz szybkiej i krótkiej zmiany, wybierz szamponetkę koloryzującą utrzymującą się do kilku myć.
Pamiętaj także, że oprócz standardowych farb do włosów, np. marek takich jak L’oreal Paris, możesz wybrać hennę do włosów, która pozwoli Ci uzyskać naturalny efekt.
Poznaj wszystkie produkty dostępne w asortymencie naszych drogerii i wybierz taki, dzięki któremu Twoja fryzura zyska nową jakość!