Kremy koloryzujące

Kremy koloryzujące

(65 produktów)

Chcesz zmienić kolor włosów? A może po prostu masz w planach wyrównanie ich tonu i zamaskowanie siwych kosmyków? Postaw na trwałe farbowanie – efekt na długo i równomierny odcień zapewni Ci dobry krem koloryzujący. W Drogerii Natura znajdziesz wyłącznie farby cenionych marek – sprawdź, jakie są aktualnie dostępne i wybierz odcień oraz rodzaj, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jaki krem koloryzujący wybrać?

Kremy koloryzujące mają za zadanie trwale zabarwić Twoje włosy – wniknąć w ich strukturę i zapewnić Ci spektakularny odcień nawet po wielu myciach głowy. Dlatego, wybierając farbę, warto dobrze zastanowić się przede wszystkim nad doborem właściwego koloru.

Na początek najważniejsze: krem koloryzujący pozwoli Ci na zmianę aktualnego odcienia kosmyków o maksymalnie kilka tonów. Jeżeli więc chcesz przejść np. od bardzo ciemnego brązu do modnego, platynowego blondu, najpierw będzie potrzebna dekoloryzacja włosów.

Nie chcesz przeprowadzać kolorystycznej rewolucji? W takim razie oferowane przez Drogerie Natura farby do włosów spiszą się idealnie. Wybierając wersję dla siebie, zwróć uwagę na:

·         kolor – przyjrzyj się nie tylko wizualizacji na opakowaniu, ale także numeracji interesującej Cię farby. Jej pierwsza cyfra oznacza poziom koloru (od najciemniejszego 1, w górę), a kolejne jego dominujący refleks np.: neutralny, złocisty, miedziany;

·         formułę – sprawdź, jaki jest skład interesującej Cię farby. Może potrzebna Ci taka bez amoniaku lub wzbogacona o substancje odżywcze;

·         sposób aplikacji – wolisz krem koloryzujący do włosów nakładany bezpośrednio z buteleczki z aplikatorem, w postaci pianki, a może klasyczny, który samodzielnie rozrobisz w miseczce?

Jeśli masz wątpliwości co do koloru farby, na początek wybierz mniej trwałą koloryzację – np. za pomocą saszetek lub szamponów, które znikają po kilku myciach. To pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy wybrany odcień będzie dla Ciebie naprawdę korzystny i podkreśli urodę. To proste, prawda? Zamów online!