Pianki koloryzujące

Współczesne farby do włosów są wzbogacone w składniki pielęgnujące i odżywiające, dzięki czemu są bezpieczne dla kosmyków. Mimo to częsta koloryzacja może osłabić i przesuszyć pasma, dlatego zabiegi takie powinno się w miarę możliwości ograniczyć do minimum. Nie oznacza to, że musisz całkowicie z nich zrezygnować, aby zadbać o kondycję włosów. Alternatywnym rozwiązaniem są pianki koloryzujące, dzięki którym uzyskasz wymarzony kolor bez obciążania kosmyków.

Czym są pianki koloryzujące?

Tradycyjne farby zawierają w składzie substancje, które wnikają w strukturę włosa i zapewniają trwałe efekty koloryzacji. To spore obciążenie zwłaszcza dla osłabionych i zniszczonych kosmyków, dlatego producenci kosmetyków znaleźli bezpieczniejszą alternatywę. Do tej grupy zaliczają się pianki koloryzujące, dzięki którym uzyskasz natychmiastowy efekt, który nie uszkodzi twoich włosów. Zaletą takich produktów jest też to, że w przeciwieństwie do farby, wypłukują się po kilku myciach. Pianki koloryzujące sprawdzą się więc w przypadku osób, które nie zamierzają radykalnie zmieniać fryzury lub chcą zobaczyć, jak będą wyglądały w innym odcieniu włosów.

Dlaczego warto używać pianek koloryzujących?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pianek koloryzujących, dzięki którym w ciągu kilku minut całkowicie odmienisz swój wygląd. To bezpieczne produkty pozbawione amoniaku i utleniaczy, dlatego mogą być stosowane nawet w przypadku osłabionych kosmyków. Pianki koloryzujące zostały wzbogacone o dodatek substancji pielęgnujących, które chronią i delikatnie odżywiają włosy. Wśród innych zalet można wymienić:

·        łatwą aplikację,

·        zmywalny kolor,

·        bezpieczeństwo dla włosów,

·        dostęp do nietypowych kolorów,

·        spektakularne efekty od razu po nałożeniu.

Pianki koloryzujące ze względu na swoje właściwości i różnorodność odcieni, sprawdzą się podczas specjalnych okazji. W sprzedaży oprócz zmywalnych pianek mamy też te przeznaczone do trwałej zmiany koloru, stanowiące alternatywę dla klasycznych farb.

Zapraszamy do zakupu!