Spraye koloryzujące

Spraye koloryzujące

Farbowanie włosów to czasochłonny zabieg, który przy częstym wykonywaniu może obciążać i niszczyć włosy. Nie oznacza to, że z uwagi na bezpieczeństwo twoich naturalnych kosmyków musisz rezygnować z koloryzacji. Istnieje bowiem alternatywa dla trwałego farbowania, m.in. spraye koloryzujące. To kosmetyki, dzięki którym możesz w kilka minut przeprowadzić metamorfozę fryzury w zaciszu własnego domu.

Czym są spraye koloryzujące?

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór produktów do domowej koloryzacji. Obok szamponów i pianek sporą popularnością cieszą się farby w sprayu przeznaczone do natychmiastowej zmiany koloru naturalnych pasm. Kosmetyki nie wnikają w głąb struktury pasm, a jedynie pokrywają ich zewnętrzną warstwę, dlatego nie wpływają niekorzystnie na kondycję włosów. Spraye koloryzujące sprawdzą się, jeżeli zależy ci na widocznych rezultatach, bez konieczności czekania aż produkt zacznie działać. W zależności od rodzaju kosmetyku efekty mogą się utrzymywać do jednego lub kilku myć włosów. Jest to więc świetne rozwiązanie, aby przeprowadzić metamorfozę fryzury przed ważnym wyjściem lub zamaskować drobne niedoskonałości włosów.

Jak używać sprayów koloryzujących?

W naszej ofercie znajdziesz spraye, które różnią się kolorem oraz przeznaczeniem. W zależności od tego, jakich efektów oczekujesz, sposób aplikacji może się nieco różnić. Samodzielnie możesz zdecydować, czy chcesz zmienić kolor całej fryzury, czy tylko pojedynczych pasm. Spraye koloryzujące możesz wykorzystać do:

·        zamaskowania siwych włosów,

·        ukrycia odrostów pomiędzy farbowaniem,

·        nadania włosom delikatnych refleksów,

·        stworzenia wyrazistej stylizacji w nietypowych kolorach.

W sprzedaży mamy zarówno spraye koloryzujące w klasycznych odcieniach, jak i produkty w awangardowych kolorach idealnych na imprezę lub specjalne wyjścia. Wszystkie dostępne preparaty charakteryzują się najwyższą jakością, bezpieczeństwem i pochodzą od uznanych marek.

Zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu i złożenia zamówienia!