PIELĘGNACJA

PIELĘGNACJA

(556 produktów)

Częste farbowanie i stylizacja z użyciem wysokiej temperatury to spore obciążenie dla włosów. Bez odpowiedniej pielęgnacji szybko staną się matowe, suche i szorstkie, co w najgorszym przypadku będzie się wiązało z koniecznością ścięcia długo zapuszczanych kosmyków. Dbanie o fryzurę powinno być więc podstawą codziennych zabiegów upiększających. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne kosmetyki, aby w warunkach domowych kompleksowo zatroszczyć się o kondycję włosów.

Rodzaje kosmetyków do pielęgnacji włosów

Samo mycie nie wystarczy, aby móc się cieszyć mocnymi i zdrowymi włosami. Aby widocznie poprawić stan fryzury, warto postawić na wieloetapową pielęgnację i włączyć do zabiegów upiększających silniej działające kosmetyki. Powinny one nie tylko wzmacniać pasma, ale również pielęgnować skórę głowy, dostarczając cebulkom skoncentrowanej dawki substancji odżywczych. U nas zaopatrzysz się w potrzebne do tego preparaty, gdyż możemy ci zaoferować:

·        odżywki,

·        maski,

·        wcierki,

·        olejki do skóry głowy,

·        sera na zniszczone końcówki,

·        jedwab w płynie,

·        mgiełki bez spłukiwania,

·        spraye ochronne,

·        balsamy nawilżające,

·        preparaty stymulujące wzrost włosów.

W sprzedaży mamy kosmetyki do pielęgnacji włosów w formie odżywek po myciu, lotionów bez spłukiwania oraz silnie działających olejków i ser do mocno zniszczonych pasm.

Jak wybrać kosmetyki do pielęgnacji włosów?

Wybierając produkty do pielęgnacji, należy zwracać uwagę na stan i potrzeby włosów. W zależności od ich kondycji możesz zdecydować się na kosmetyki nawilżające, regenerujące czy odżywiające przesuszone i zniszczone pasma. U nas znajdziesz też produkty chroniące kolor i zabezpieczające włosy przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Do wrażliwej skóry głowy oraz delikatnych kosmyków polecamy naturalne kosmetyki do pielęgnacji na bazie ekstraktów roślinnych i olejków z pestek.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej drogerii, gdzie znajdziesz kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.