Maski do włosów

Maski do włosów

(126 produktów)

Włosy są nieustannie wystawione na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, które mogą osłabić ich strukturę. Częste farbowanie i zabiegi stylizacyjne z użyciem wysokich temperatur i silnych preparatów również mogą się odbić na kondycji pasm. Bez odpowiedniej pielęgnacji staną się suche, łamliwe i osłabione, przez co nie będą się dobrze prezentować. Warto więc do rytuału dbania o fryzurę włączyć intensywniej działające kosmetyki, które zregenerują i dogłębnie odżywią zniszczone pasma. Do tej grupy zaliczają się maski do włosów, które powinny być dobrane do potrzeb kosmyków oraz ich stanu.

Jak wybrać maskę do włosów?

Szampon i odżywka to podstawa pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Oprócz tego warto regularnie stosować silniej działające specyfiki, które są w stanie odbudować uszkodzoną strukturę pasm i odżywić je od środka. Maski do włosów charakteryzują się skoncentrowanym składem substancji aktywnych, które wnikają w głąb kosmyków, a dodatkowo pozostawiają na nich ochronny film. W zależności od tego, jakie są aktualne potrzeby twojej fryzury, możesz się zdecydować na maskę:

·        regenerującą,

·        odżywiającą,

·        wygładzającą,

·        nawilżającą,

·        stymulującą wzrost włosów,

·        chroniącą kolor,

·        przywracającą blask.

W naszej ofercie znajdziesz maski do włosów przetłuszczających się, puszących, zniszczonych czy suchych. W sprzedaży mamy jedynie produkty najlepszych marek, co jest gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności stosowanych preparatów.

Jak używać maski do włosów?

Domowe zabiegi regeneracyjne i odżywiające włosy mogą być równie skuteczne co te przeprowadzane w profesjonalnych salonach. Pielęgnacja z użyciem maski do włosów nie jest skomplikowana i polega na nałożeniu preparatu na umytych pasmach. W zależności od produktu i zaleceń producenta czas trzymania kosmetyku na włosach może się różnić. Zwykle jednak wystarczy po kilku minutach spłukać specyfik i ułożyć fryzurę wedle uznania. Z reguły maski stosuje się raz w tygodniu, ale w naszej drogerii znajdziesz też preparaty przeznaczone do codziennego użytku.

Zapraszamy do zakupu!